صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

تمدید فراخوان مقاله کنگره بین‌المللی «فرهنگ و اندیشه دینی»

تمدید فراخوان مقاله کنگره بین‌المللی «فرهنگ و اندیشه دینی»


فراخوان مقاله کنگره بین‌المللی فرهنگ و اندیشه دینی به علت درخواست پژوهشگران تا فروردین 93 تمدید شد و زمان برگزاری کنگره نیز به خرداد ماه 1393 تغییر یافت.

دبیرخانه کنگره بین‌المللی فرهنگ و اندیشه دینی که پیش از این مهلت دریافت مقالات را پایان آذرماه سال جاری اعلام کرده بود، فراخوان این همایش را تا 15 فروردین 1393 تمدید کرد.

بنا بر این گزارش، محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می‌توانند مقالات خود را در فرمت معرفی شده در سایت کنگره به نشانی theologyconferece.ir و پس از ثبت‌نام در این سایت به دبیرخانه ارسال کنند.

بنا بر اعلام دبیرخانه کنگره، مقاله‌های رسیده حداکثر تا 10 روز پس از دریافت، داوری و اعلام نتیجه می‌شود و افراد بعد از نهایی‌سازی ثبت نام خود، حداکثر بعد از دو روز کاری گواهینامه خود را به صورت فارسی و انگلیسی دریافت می‌کنند.

اولین جلد مجموعه مقالات کنگره در 22 بهمن سال جاری به صورت مقالات کامل داوری شده با ثبت در کتابخانه ملی و اخذ فیپا و شابک منتشر و در پایگاه‌های علمی از جمله پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (IRANDOC) نیز نمایه خواهد شد.

لازم به ذکر است که کنگره بین‌المللی «فرهنگ و اندیشه دینی» با هدف تولید آثار فاخر و دانش‌بنیان در علوم اسلامی، معرفی آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی علوم اسلامی و شناسایی و معرفی پژوهشگران برجسته علوم اسلامی، خردادماه سال آینده برگزار می‌شود.

فلسفه و حکمت، ادیان و مذاهب، کتب الهی علوم قرآنی و حدیث، آراء و نظریات رهبران و اندیشمندان دینی، عرفان و تصوف، تاریخ و تمدن ادیان و مذاهب، الهیات اخلاقی و اخلاق دینی، تعلیم و تربیت دینی، مدیریت و رهبری دینی، جامعه‌شناسی دینی، فرهنگ و سبک زندگی دینی، هنر و معماری دینی، تبلیغات، رسانه وارتباطات دینی، مبانی نظری اسلام، اصول فقه و کلام اسلامی، فقه در مذاهب اسلامی، اندیشه سیاسی در اسلام، حقوق اسلامی، حقوق زن در اسلام، روانشناسی اسلامی، ازدواج و خانواده، بیمه و بانکداری اسلامی، اقتصاد، تجارت و سیستم‌های مالی ـ بانکداری اسلامی، روابط بین‌الملل اسلامی، منبع‌شناسی دینی و شیوه‌های تدریس در علوم دینی و محور آزاد در دین‌پژوهی و اسلام‌شناسی محورهای کنگره اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی این کنگره مراجعه یا با شماره 07712520028 تماس حاصل کنند.

 
 
 
http://www.iqna.ir/fa/News/1346172
 

  1392/10/04
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.