صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

برگزاری کنفرانس «مدیریت برنامه‌ریزی و توسعه تعاونی‌ها»

برگزاری کنفرانس «مدیریت برنامه‌ریزی و توسعه تعاونی‌ها»


به نقل از روابط عمومی اتاق تعاون ایران، کنفرانس «مدیریت برنامه‌ریزی و توسعه تعاونی‌ها»، به همت خانه تعاون‌گران ایران، وزارخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برخی از سازمان‌های دولتی و مردم نهاد، دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، توسعه اقتصادی تعاونی‌ها و روش‌های جهانی مدیریت، اصول و استانداردهای نوین مدیریت راهبردی، اصول مدیریت اجرایی و کسب و کار در تعاونی‌ها، روش‌های مدیریت و توسعه منابع انسانی در تعاونی‌ها، بررسی سبک‌های رهبری، مدیریت و خلاقیت در تعاونی‌ها، شیوه‌های ایجاد فضای رقابتی برای تعالی تعاونی‌ها و توسعه مالی و روش‌های نوین جذب سرمایه در تعاونی‌ها، از محورهای اصلی این کنفراس به شمار می‌رود.

از جمله برنامه‌های این کنفرانس، می‌توان به سخنرانی مقامات رسمی وزارتخانه‌ها و سازمانهای دولتی، ارایه مقاله و سخنرانی اساتید و صاحب‌نظران مدیریت و اقتصاد تعاون، اعطای جایزه ملی «تعالی مدیریت تعاونی» به تعاونی‌ها، اتحادیه‌ها و اتاق‌های برگزیده از سوی خانه تعاون‌گران و تجلیل از فعالان، پیشکسوتان و سازمان‌های مؤثر در توسعه بخش تعاونی با اعطای نشان «تعاون یار» توسط خانه تعاون‌گران اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، این همایش در روز 21 دی‌ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود. مهلت ارسال اصل مقالات تا پنجم دی ماه 1392 است و ارسال مقالات، از طریق ایمیل taavoniran@yahoo.com امکان‌پذیر است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به وبسایت www.pdcooprative.ir مراجعه یا با دبیرخانه کنفرانس ارتباط برقرار کنند.
 
 
http://www.iqna.ir/fa/News/1346857
 
 
 
 
 

  1392/10/07
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.