صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

30 دی ماه؛ پایان مهلت شرکت در جشنواره ملی ملکوت

30 دی ماه؛ پایان مهلت شرکت در جشنواره ملی ملکوت
حمیدرضا یونسی، دبیر اولین جشنواره ملی ملکوت، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در مسابقه جشنواره ملکوت، سؤالات و درخواست‌هایی در راستای تمدید ملهت شرکت در جشنواره دارند، گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از این جشنواره در تمامی بخش ها به عمل آمده است ولیکن این مهلت تمدید نخواهد شد.

وی در ارائه گزارشی از میزان مشارکت در بخش های مختلف، اظهار کرد: در بخش مقاله نویسی و خلاصه‌نویسی جشنواره 170 اثر به دبیرخانه ارسال شده است که پیش‌بینی می شود تا پایان مهلت ارسال آثار، این عدد به رقم 200 برسد.

دبیر جشنواره ملکوت در خصوص بخش مکاتبه‌ای نیز تصریح کرد: مسابقه مکاتبه‌ای آن بخش از مسابقات است که سؤالات و متن مورد مطالعه از طریق روزنامه منتشر می شود و متسابقان به آن پاسخ می‌دهند که در این بخش نیز با استقبال 15هزار نفری مواجه هستیم که در مقایسه با فعالیت‌های مشابه پیشین، رشد 3 برابری داشته است.

وی افزود: در بخش اینترنتی نیز استقبال خوبی به عمل آمد با این توضیح که قریب به 9هزار نفر در سایت ثبت نام نموده و از این تعداد نیمی از متسابقان فرایند مسابقه را به پایان رسانده و امید است باقی اعضا نیز طی چند روز باقی مانده تا پایان جشنواره بخش پاسخگویی به سؤالات اینترنتی را نیز به انجام برسانند.

وی همچنین به بخش وبلاگ نویسی جشنواره نیز اشاره ای کرد و گفت: در این بخش نیز بیش از 360 وبلاگ ثبت شده است که با بررسی انجام پذیرفته، وبلاگ‌های فعال و خوبی همسو با موضوع جشنواره مشارکت کرده‌اند، درباره مسابقه پیامکی نیز با توجه به اینکه اپراتور مشارکت‌کننده مسئولیت اجرا را به عهده دارد، تا پایان مهلت مسابقات امکان ارائه آمار دقیق نمی باشد، اما پیش بینی آن است که در این بخش آمار قابل توجهی ارائه شود.

دبیر جشنواره ملکوت در پایان از برگزاری پنجمین نشست علمی تخصصی جشنواره با حضور حجت الاسلام و المسلمین مرتضی واعظ جوادی خبر داد و گفت: نشست علمی «جایگاه انسان در قرآن و علوم انسانی» در تاریخ 24 دی ماه جاری به همت واحد چهارمحال و بختیاری جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

 
 
http://www.iqna.ir/fa/News/1352398
 

  1392/10/21
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.