صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش «بانوان اسوه اسلام»

تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش «بانوان اسوه اسلام»


مهلت ارسال مقالات به همایش «بانوان اسوه اسلام» با محوریت خطبه‌های حضرت زهرا(س)، که پیش از این تا 15 اسفند اعلام شده بود تا بیستم این ماه تمدید شد.

سلسله همایش‌های «بانوان اسوه اسلام» با محوریت خطبه‌های حضرت زهرا(س)، به همت شورای فرهنگی ـ پژوهشی اعضای هیئت علمی بانوان دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و گروه مطالعات زنان این دانشگاه در اردیبهشت‌ماه 1393 برگزار خواهد شد.
بنا بر این گزارش، این همایش هفتم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود و پژوهشگران، نویسندگان و صاحب‌نظران می‌توانند مقاله‌های خود را حداکثر تا تاریخ 20 اسفندماه 1392 به آدرس پست الکترونیکی CBW@modares.ac.ir ارسال کنند.
اسناد و شروح خطبه حضرت زهرا(س)، اصول و مبانی اعتقادی اسلام در کلام حضرت زهرا(س)، ولایت و رهبری در بیان حضرت فاطمه(س)، آسیب‌های اجتماعی جامعه دینی و شیوه‌های برون‌رفت از آن، آثار نادیده‌انگاری جایگاه اهل بیت در پیام حضرت فاطمه(س)، فنون خطابه، احتجاج و استدلال در خطبه حضرت(س)، نکات ادبی و بلاغی در خطبه حضرت زهرا(س)، خلافت راستین در اندیشه دینی در بیان حضرت(س)، رسالت جهانی امت اسلامی در کلام حضرت زهرا(س)، علل شکل‌گیری نفاق در جامعه دینی و پیامدهای آن در بیان حضرت زهرا(س) و فلسفه احکام شرعی در بیانات حضرت(س) محورهای این همایش هستند.
گفتنی است، مقاله‌ها باید دارای چکیده، کلیدواژه، متن کامل مقاله، نتیجه و کتابنامه باشد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 82883676 و 82883633 تماس حاصل کرده و یا به دبیرخانه «سلسله همایش‌های بانوان اسوه اسلام» به نشانی http://modares.ac.ir/Conferences/cbw  مراجعه کنند.


 
  1392/12/17
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.