صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات هجدهمین همایش بزرگداشت ملاصدرا

تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات هجدهمین همایش بزرگداشت ملاصدرا


شورای علمی هجدهمین همایش بزرگداشت ملاصدرا که خردادماه 1393 برگزار می‌شود، مهلت ارسال چکیده مقالات به این هایش را تا 16 فروردین‌ماه تمدید کرد.
براساس این گزارش، بنیاد حکمت اسلامی صدرا اعلام کرد که با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران برای تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات هجدهمین همایش بزرگداشت ملاصدرا، شورای علمی همایش با تمدید این مهلت تا 16 فروردین‌ماه 1393 موافقت کرد. این همایش خردادماه 1393 برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ مذکور برای ارسال چکیده مقالات و تا ششم اردیبهشت‌ماه برای ارسال اصل مقالات خود اقدام کنند.
بنا بر این گزارش، به مقالاتی که پس از این تاریخ دریافت شوند، ترتیب اثر داده نخواهند شد و نتیجه ارزیابی مقالات دریافتی از طریق ایمیل مولفان اعلام می‌شود.
لازم به ذکر است که فراخوان هجدهمین همایش ملی ملاصدرا با عنوان «فلسفه و صلح جهانی»  اعلام شده و محورهای پیشنهادی عبارت است از «فلسفه و صلح جهانی»، «اسلام، فلسفه اسلامی و صلح جهانی»، «فلسفه، عدالت و صلح جهانی»، «فلسفه، روابط بین‌الملل و صلح جهانی»، «فلسفه، تربیت و صلح جهانی»، «فلسفه و هنر حماسی»، «عرفان اسلامی و صلح جهانی» و یا سایر عناوین و موضوعاتی که به موضوع همایش مرتبط باشد.
 
 

  1393/01/06
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.