صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

تمدید مهلت ارسال مقاله به هشتمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی

تمدید مهلت ارسال مقاله به هشتمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی


گروه اندیشه: مهلت ارسال مقاله به هشتمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی با موضوع محوری «قرآن کریم و تمدن اسلامی» تا 30 فروردین‌ماه تمدید شد.


به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، هشتمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی همزمان با سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.
بنا بر این گزارش، «ماهیت، اهداف، ارکان و آثار تمدن اسلامی»، «قرآن کریم، مبانی و شاخصه‌های تمدن اسلامی»، «اهل بیت(ع) و تمدن اسلامی»، «نقش نهضت‌های اسلامی در تحقق تمدن قرآنی»، «تمدن نوین اسلامی، چالش‌ها و آسیب‌ها»، «تمدن نوین اسلامی؛ راهکارها» و «تمدن نوین اسلامی، تمدن مهدوی» محورهای اصلی این همایش را تشکیل می‌دهند.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه نگارش و ارسال مقالات خود می‌توانند به سایت مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به نشانی www.quraniran.ir  مراجعه نمایند.
یادآور می‌شود، هشتمین همایش بین‌المللی «پژوهش‌های قرآنی با محوریت قرآن و تمدن اسلامی» به عنوان بخش پژوهشی سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود  و چندی پیش نیز دبیرخانه این همایش موفق به اخذ رتبه علمی ـ پژوهشی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده است و بر همین اساس مقالات پذیرفته شده در این همایش دارای رتبه علممی ـ پژوهشی خواهند بود
  1393/01/24
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.