صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

كنفرانس پژوهش هاي نوين در علوم انساني

كنفرانس پژوهش هاي نوين در علوم انسانيبا عنایت به ضرورت توسعه آموزش‌های بنیادی در علوم انسانی و در راستای منویات مقام معظم رهبری، اولین کنفرانس پژوهش‌های نوین در علوم انسانی با رویکرد "ارائه دستاوردها و پژوهش‌های نوین در علوم انسانی" به همت موسسه مدیران ایده پرداز و با همکاری مرکز آموزش‌های بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و با مشارکت وزارتخانه‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، و نهادهای علمی و پژوهشی 20 خردادماه 93 در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار می‌گردد.

امیدواریم که با حضور گسترده شما اساتید، محققین، مهندسین، مدیران، پیمانکاران و مشاوران بخش‌های خصوصی و دولتی، دانشجویان و پژوهشگران جوان و صاحب نظران در عرصه‌های مرتبط با مباحث فوق در این کنفرانس، فضای مناسبی برای بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز دنیا در حوزه‌های مرتبط فراهم گردد و نتایج حاصله بتواند گامی موثر در راستای تحقق اهداف کشور عزیزمان بردارد.
کنفرانس‌ پژوهش‌های نوین در علوم انسانی به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای علمی در حوزه علوم  انسانی در سطح کشور به شمار می‌رود. در این کنفرانس‌ها آخرین یافته‌های علمی و کاربردی در دامنه وسیعی از موضوعات مختلف مرتبط با مدیریت‌، اقتصاد‌، علوم اجتماعی‌، روانشناسی و علوم تربیتی ارائه میگردد و فضای مناسبی برای بحث و تبادل نظر محققین، دست‌اندرکاران امور اجرایی و دانشجویان و سایر افراد علاقه‌مند به موضوعات فراهم می‌شود.
برگزارکنندگان کنفرانس پژوهش‌های نوین در علوم انسانی تلاش دارند تا فضای مناسبی را برای ارائه آخرین دستاوردهای محققین داخلی و خارجی ایجاد و امکان به اشتراک گذاری و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب موفق را در حوزه‌های مختلف مرتبط با موضوعات مطرح شده را فراهم آورند.
برگزاری کارگاه‌های تخصصی و میزگردهای ویژه در رابطه با موضوعات روز علوم انسانی در کنار کنفرانس، از دیگر ویژگی‌های کنفرانس خواهد بود تا امکان بهره‌مندی بیشتر شرکت کنندگان از موضوعات تخصصی مورد علاقه آن‌ها فراهم گردد.

محورهای کنفرانس :

    مديريت
    اقتصاد
    روانشناسي
    علوم تربيتي
    علوم اجتماعي
    حقوق بين الملل
آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات
    25 اردیبهشت ماه 1393

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات

   
10 خرداد  ماه  1393

آخرین مهلت ثبت نام
 
15 خرداد ماه 1393

زمان برگزاری کنفرانس

20 خرداد ماه 1393

 
  1393/02/20
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.