صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

دومین نشست «مطالعات قرآنی، وضعیت حال، چشم‌انداز آینده» برگزار می‌شود

دومین نشست «مطالعات قرآنی، وضعیت حال، چشم‌انداز آینده» برگزار می‌شود


دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی گروه مطالعات قرآنی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی ایازی برگزار می‌شود.
بنا بر این گزارش، این نشست از ساعت 15:30 تا 17:30 روز دوشنبه 29 اردیبهشت‌ماه در سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار خواهد شد و گروه مطالعات قرآنی این پژوهشگاه از همه صاحب‌نظران این حوزه برای شرکت در این نشست دعوت به عمل آورده است.
یادآور می‌شود، نخستین نشست از این مجموعه نشست‌ها هشتم اردیبهشت‌ماه و با سخنرانی احمد پاکتچی برگزار شد و وی در این نشست به ارائه طرح‌واره‌ای پرداخت و در قالب آن تبیین خود از سیر مطالعات قرآنی و وضعیت فعلی و چشم‌انداز آینده آن را ترسیم کرد.
در حاشیه همین نشست، فروغ پارسا، عضو هیئت علمی گروه مطالعات قرآنی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی نیز هدف از برگزاری این نشست‌ها را را  تدوین برنامه راهبردی مطالعات قرآنی کشور عنوان کرد و  در این مسیر همکاری و همفکری همه صاحب‌نظران این حوزه را لازم دانست.
یادآور می‌شود، مکان برگزاری این نشست‌ها پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی واقع در بزرگراه کردستان، نبش خیابان 64 غربی است.
 
 

  1393/02/21
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.