صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

هفتمین پیش‌همایش «اندیشه‌های علامه طباطبایی(ره) در المیزان» برگزار می‌شود

هفتمین پیش‌همایش «اندیشه‌های علامه طباطبایی(ره) در المیزان» برگزار می‌شود


هفتمین پیش‌همایش «همایش بین‌المللی اندیشه‌های علامه طباطبایی در المیزان» توسط اداره همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

 اداره همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه امام صادق(ع) با مشارکت گروه علوم قرآن و حدیث دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد این دانشگاه، در نظر دارد هفتمین پیش‌همایش از «همایش بین‌المللی اندیشه‌های علامه طباطبائی(ره) در تفسیر المیزان» را برگزار کند.
براساس این گزارش، محور این پیش‌همایش «مطالعات علوم انسانی (انسان‌شناختی، عرفانی، اخلاقی)» است و آیت‌الله سید‌حسن مصطفوی، آیت‌الله محمود رجبی، احمد پاکتچی و مهدی ایزدی در آن به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. همچنین بعد از این سخنرانی‌ها، میزگردی علمی با حضور اساتید نامبرده به همراه آقایان کریمی، مصلائی‌پور وتقویان برگزار خواهد شد.
این گزارش می‌افزاید: این همایش در تاریخ هفتم خرداد 93 از ساعت 9 تا 13 در سالن شهید صدر دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود و از تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران، جهت شرکت در این پیش‌همایش دعوت به عمل آمده است.
لازم به ذکر است، همایش بین‌المللی «اندیشه‌های علامه طباطبایی(ره) در تفسیر المیزان دارای رتبه علمی پژوهشی است و در تاریخ 22 تا 24 آبان‌ماه سال جاری و با همکاری دانشگاه امام صادق(ع)، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مجمع جهانی اهل‌البیت(ع)، سازمان فرهنگ و ارتباطات، جامعه المصطفی(ص) العالمیه، مجمع اهل‌البیت عراق، آکادمی علوم اسلامی انگلیس، آکادمی علوم اسلامی اندونزی، دانشگاه اسلامی غنا، دفتر قائد ملت جعفریه پاکستان و ... برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد همایش بین‌المللی «اندیشه‌های علامه طباطبایی در تفسیر المیزان» می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی http://hanat.iki.ac.ir/fa مراجعه کنند.

 
 

  1393/02/24
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.