صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

انتشار مجموعه مقالات جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان

انتشار مجموعه مقالات جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان


حجت‌الاسلام والمسلمین افتخاریان از انتشار مجموعه مقالات جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان، مشتمل بر 22 مقاله برتر استادان و دانشجویان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین حسین افتخاریان، دبیر جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان با اعلام خبر انتشار کتاب مجموعه مقالات هشتمین جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان افزود: این مجموعه به همت دبیرخانه جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان و با همکاری نزدیک پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی انتشار یافته است.
کتاب «مجموعه مقالات برتر» شامل 22 مقاله ارزشمند از استادان و دانشجویان گران‌قدر است که در حوزه مطهری‌شناسی و مطهری‌پژوهی است و در 520 صفحه در قطع وزیری توسط انتشارات نشر معارف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منتشر شده است.
افتخاریان گفت: این مقالات پس از مراحل مختلف داوری و ارزشیابی از میان نزدیک به 150 اثر به عنوان برگزیده شناخته شده و نفرات برتر با جوایزی مانند سهمیه عمره مفرده ، تندیس و جوایز نقدی مورد تقدیر قرار گرفتند.
وی افزود: علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند به دبیرخانه جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان یا به نمایندگی‌های نشر معارف در سراسر کشور مراجعه کنند.

 
 
 
  1393/03/05
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.