صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نشست علمي – تخصصي «پژوهش و مستندسازي آموزشي سريال مختارنامه» برگزار خواهد شد .

نشست علمي – تخصصي «پژوهش و مستندسازي آموزشي سريال مختارنامه» برگزار خواهد شد .نشست علمي –  تخصصي «پژوهش و مستندسازي آموزشي  سريال مختارنامه» در 2 تير 1393 در تالار پژوهش مرکز تحقيقات برگزار خواهد شد.
در اين نشست که به همت اداره کل مطالعات رسانه مرکز تحقیقات سازمان برگزار می‌شود، علاوه بر معرفي پژوهش مستندسازي آموزشي سريال مختارنامه و آشنايي با فرايند مستندسازي و ثبت اطلاعات و تجربيات،  تنگناها و موانع پژوهش در توليدات تلويزيوني و ضرورت و اهميت جايگاه پژوهش در توليد به بحث و بررسي گذاشته خواهد شد.
لازم به ذکر است پژوهش «مستندسازي آموزشي سريال مختارنامه» محصول سيمافيلم حاصل تلاش خانم مهتاره علیزاده و گروهی از متخصصان حوزه‌‌هاي مختلف توليد است که به مدت 5 سال با گروه توليد مختارنامه همراه بوده و حاصل مشاهدات خود را در اين پژوهش ثبت کرده‌اند.
گفتگو پیرامون موضوع پژوهش برنامه‌ای و اهمیت و روش‌های آن در برنامه‌سازی با حضور آقایان محمود فلاح (تهیه کننده سریال مختارنامه) و دکتر مسعود نقاش‌زاده (پژوهشگر، کارگردان‌ و فیلمنامه‌نویس)، از دیگر بخش‌های این نشست است.
ساعت برگزاري اين نشست 10 تا 12:30 صبح روز دوشنبه خواهد بود. حضور برنامه‌سازان، تهيه‌کنندگان، مديران گروه فيلم و سريال و طرح و برنامه رسانه ملي و ديگر علاقمندان در اين نشست مغتنم خواهد بود.
  1393/03/28
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.