صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

هشتمین گردهمایی بین‌المللی اتحاد دانشجویان جهان اسلام برگزار می‌شود

هشتمین گردهمایی بین‌المللی اتحاد دانشجویان جهان اسلام برگزار می‌شود


هشتمین گردهمایی بین‌المللی اتحاد دانشجویان جهان اسلام به همت مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام با عنوان علم و اخلاق در سبک زندگی فردا یکشنبه اول تیرماه برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش در این گردهمایی که به مدت 5 روز برگزار خواهد شد 40 دبیرکل و مسئول 14 تشکل دانشجویی از 11 کشور در آن شرکت خواهند کرد.

گفتنی است سخنرانی و اعلام گزارش توسط سید محمد ابراهیم موتورچی، سخنرانی علی اکبر ولایتی مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری و دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی و برگزاری نشست‌های تخصصی از برنامه‌های مهمم در روز اول این مراسم است.

همچنین در روز دوم این گرهمایی حسن رحیم‌پور ازغدی در رابطه با «نقش علم و اخلاق در سبک زندگی»، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری جدی پیرامون «کارآمدی الگوهای فرهنگی در جهان اسلام» سخنرانی خواهند کرد.

گفتنی است برگزاری نشست‌های تخصصی، سخنرانی در رابطه با آسیب شناسی عملکرد جریان مقاومت و آسیب‌های جریان تکفیری، بررسی نقش رسانه‌ها و ارتباطات جدید در ترویج سبک زندگی، ابتذال فرهنگی و انحراف اذهان، سخنرانی برخی از مهمانان خارجی، بررسی آخرین تحولات منطقه و جهان اسلام، بازدید از پارک علم و فناوری پردیس، بررسی فعالیت‌های جریان مقاومت، آسیب‌های جریان‌های تکفیری و افراطی، بررسی و تحلیل سند دو هزار و 30 ایالات متحده، بازدید از جماران، سخنرانی آیت‌الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از برنامه‌های مهم این گردهمایی است که در روزهای سوم، چهارم و پنجم برگزار خواهد شد.

 
 
  1393/03/31
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.