صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

همایش ملی «اقتصاد مقاومتی» مبانی، الزامات و الگوهای عملی برگزار می‌شود

همایش ملی «اقتصاد مقاومتی» مبانی، الزامات و الگوهای عملی برگزار می‌شود


همایش ملی «اقتصاد مقاومتی» مبانی، الزامات و الگوهای عملی به همت پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی برگزار می‌شود.


پیرو ابلاغ سیاست‌های کلان «اقتصاد مقاومتی» از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم بررسی و تبیین ابعاد مختلف این مهم از سوی مراکز علمی و دانشگاهی همایش همایش ملی «اقتصاد مقاومتی» مبانی، الزامات و الگوهای عملی در سال 93 برگزار می‌شود.

پیرو ابلاغ سیاست های کلان «اقتصاد مقاومتی» از سوی مقام معظم رهبری به سران سه قوه و لزوم بررسی و تبیین ابعاد مختلف این مهم از سوی مراکز علمی و دانشگاهی همایش همایش ملی «اقتصاد مقاومتی» مبانی، الزامات و الگوهای عملی 93 برگزار می‌شود.

این همایش به همت پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و همکاری دفتر نهاد دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی، مرکز پژوهشی علوم انسانی صدرا و سایر مراکز علمی – پژوهشی برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند برای دریافت اطلاع کامل به سایت همایش به نشانی www.eghtesadmoghavemati.sbu.ac.ir     و سایت پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی به نشانی www.pfmi.ir  مراجعه کرده و همچنین برای ارسال مقاله مرتبط با موضوع «اقتصاد مقاومتی»از نشانیEmail: www.eghtesadmoghavemati@gmail.sbu.ac.ir  استفاده کنند.

همچنین شماره تماس 2- 22431881 برای ارتباط با دبیرخانه این همایش قرار داده شده است.
 
 
 

  1393/04/15
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.