صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

برگزاری همایش ملی سبک زندگی اسلامی و خانواده سالم

برگزاری همایش ملی سبک زندگی اسلامی و خانواده سالم
دبیر اجرایی همایش ملی سبک زندگی اسلامی و خانواده سالم از یرگزاری این همایش به میزبانی استان لرستان خبر داد.
مجید منصوری جوزانی، دبیر اجرایی همایش سبک زندگی اسلامی و خانواده سالم با بیان این مطلب اظهار کرد: این همایش اسفند سال‌ جاری برگزار و استان لرستان میزبانی این دوره را برعهده گرفته است و تلاش دارد پس از برگزاری به اهداف این همایش، توسعه طرح سبک زندگی اسلامی در بین خانواده‌ها را نهادینه کند.

الویت‌های مورد بحث و اهداف این همایش

وی افزود: این طرح در کنار اهداف اصلی به اجرای محورهای ترویج و توسعه فرهنگ وقف و گردشگری، مشاوره ازدواج و ترک اعتیاد، آموزش شناخت فرق دینی، تبیین فرهنگ مدیریت جهادی، تقویت مناسبت‌های دینی، ملی و مذهبی، تقویت فرهنگ قرآنی، تبیین الگوی سبک زندگی اسلامی و تقویت فعالیت‌های فرهنگی و دینی در فضای مجازی در بین خانواده تاکید خواهد کرد.

منصوری جوزانی در ادامه ابراز کرد: توسعه و ترویج فرهنگ نماز، توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، توسعه و ترویج فرهنگ عمومی، تحکیم بنیان خانواده و سیاست‌های جمعیتی و عفاف و حجاب از اولویت‌های مورد بحث و اهداف این همایش خواهد بود.

حضور 430 مقاله با محوریت زندگی اسلامی

دبیر اجرایی همایش سبک زندگی اسلامی و خانواده سالم اظهار کرد: در این همایش که با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش ، حوزه علمیه برادران برگزار خواهد شد بالغ بر 430 مقاله با موضوعیت زندگی به سبک اسلامی شرکت کرده و 33 مقاله برتر به صورت پوستر و کارگاه و سخنرانی در این همایش 3 روزه ارائه خواهد شد.

وی اضافه کرد: این همایش سه روزه از 10 تا 12 اسفندماه در سالن همایش‌های رازی برگزار خواهد شد.

 
 
 
 

  1393/05/04
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.