صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نخستین همایش ملی "رویکردهای کاربردی و پژوهشی در علوم انسانی" برگزار می شود

نخستین همایش ملی "رویکردهای کاربردی و پژوهشی در علوم انسانی" برگزار می شود


نخستین همایش ملی الکترونیکی رویکردهای کاربردی و پژوهشی در علوم انسانی و مدیریت با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی هزاره سوم و انجمن علمی دانشجویی مدیریت پردیس فارابی دانشگاه تهران دوم و سوم بهمن ماه به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود. با توجه به ضرورت توسعه آموزه‌های بنیادی در علوم انسانی و در راستای منویات مقام معظم رهبری و همچنین اهمیت بالا و نقش پررنگ علوم مهندسی در پیشرفت و اعتلای میهن اسلامی ایران، کنفرانس ملی "رویکردهای نوین در علوم انسانی و مهندسی" به همت دانشگاهیان و متخصصان کشور برگزار می شود.
 
بر پایه این گزارش نخستین همایش ملی الکترونیکی رویکردهای کاربردی و پژوهشی در علوم انسانی و مدیریت با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی هزاره سوم و انجمن علمی دانشجویی مدیریت پردیس فارابی دانشگاه تهران دوم و سوم بهمن ماه به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود.
 
علاقه مندان می توانند مقالات خود را در محور"رویکردهای کاربردی و پژوهشی در علوم انسانی" با موضوعات،  حقوق، اقتصاد،   روانشناسی، جامعه شناسی، ارتباطات و تبلیغات،  تعلیم و تربیت، روانشناسی اسلامی، اقتصاد اسلامی، فقه و اصول، فلسفه، حکمت و کلام اسلامی، خانواده، شیوه زندگی و فرهنگ اسلامی، اسلام و فناوری های نوین، مقاومت اسلامی،  بیداری اسلامی، مطالعات تطبیقی و ... به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
 
همچنین "رویکردهای کاربردی و پژوهشی در مدیریت" با محوریت،  مدیریت کیفیت، بهره وری و تعالی سازمانی، مدیریت آینده پژوهی، مدیریت و رهبری اسلامی،  بیمه و بانکداری و ... از دیگر محورهای این همایش اعلام شده است.
 
شایان ذکر است، علاقه مندان تا پنجم دی ماه مهلت دارند مقالات خود را ارسال و برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی الکترونیکی www.nchm2015.ir مراجعه کنند.
 
 

  1393/07/01
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.