صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

جشنواره وبلاگ‌نویسی «حماسه جاویدان» برگزار می‌شود

جشنواره وبلاگ‌نویسی «حماسه جاویدان» برگزار می‌شود جشنواره وبلاگ‌نویسی «حماسه جاویدان» به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف ایجاد فرصت تأمل و تدبر پیرامون واقعه‌ دفاع مقدس برای نسل جوان، تلاش برای بیان هنرمندانه و امروزی ابعاد هفته دفاع مقدس، تلاش برای اشاعه ذائقه‌ محتوایی و شنیداری جوانان با موضوع دفاع مقدس، بررسی و تحقیق درباره‌ گرایش و نگاه جوانان به حماسه دفاع مقدس، تبیین نقش زنان در دفاع مقدس، ارائه عکس‌های ماندگارو ارزشی با موضوع دفاع مقدس و آثار و عوارض استفاده از سلاح‌های شیمیایی برگزار می‌شود.

همچنین از دیگر اهداف این جشنواره می‌توان به نقش شهدای اهل سنت و سایر اقلیت‌ها، نقش ناتوی فرهنگی و تأثیر آن در فضای مجازی در کم رنگ کردن دستاوردهای دفاع مقدس، ارائه دستاوردهای دفاع مقدس در ابعاد گوناگون(دفاعی، نظامی و ... ) و عرصه‌های مختلف(فرهنگی، مهندسی، مخابرات و ... )، نقش هشت سال دفاع مقدس در بیداری اسلامی و دفاع مقدس و جهاد اقتصادی اشاره کرد.

کاربران برای شرکت در این جشنواره وبلاگ‌نویسی می‌توانند فرم ثبت نام را به نشانی harfenab1@chmail.ir ایمیل کنند.

شرکت‌کنندگان در ارسال ایمیل خود باید موضوع ایمیل خود را تحت عنوان «مسابقه وبلاگی» قرار دهند. در نهایت به رتبه‌های اول تا پنجم این جشنواره جوایزی به رسم یادبود اهدا می‌شود.

این جشنواره وبلاگ‌نویسی از 25 شهریورماه آغاز شده است و تا پانزدهم مهرماه ادامه دارد.همچنین زمان داوری آثار از 20 تا 27 مهرماه خواهد بود.

وبلاگ‌هایی که در طول هفته دفاع مقدس، مطالب پربار در زمینه دفاع مقدس، جهاد و شهادت در وبلاگ قرار دهند، در اولویت داوری خواهند بود.

 
 

  1393/07/02
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.