صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

کارگاه طرحنامه نویسی

کارگاه طرحنامه نویسی


کارگاه «طرحنامه ‌نویسی» ویژه پایان‌نامه و رساله‌های دانشگاهی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار خواهد شد. مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر عبدالرحمن حسنی‌فر، دکترای اندیشه سیاسی و عضو هیات علمی پژوهشکده تاریخ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی است.

توضیحاتی پیرامون کارگاه:

طرحنامه از استلزامات فرایند تحقیق به حساب می‌آید و یادگیری طرحنامه‌نویسی برای دانشجویان و پژوهشگرانی که قصد دارند پژوهش  مناسبی انجام دهد الزامی است. همچنین یادگیری نگارش و تنظیم طرحنامه باعث سهولت و تسریع در انجام تحقیق و هم تحقق اهداف تحقیق می شود. در این کارگاه سعی خواهد شد مهارت‌های زیر به کارآموزان منتقل شود؛

-        آشنایی با ابعاد موضوعی و مفهومی طرحنامه

-        آشنایی عملی و گام به گام با طرحنامه نویسی

-        توانایی بدست آوردن مهارت طراحی و تنظیم طرحنامه

سرفصل جلسات کارگاه:

تعریف طرحنامه و جایگاه آن در تحقیق

طراحی موضوع و عنوان تحقیق

تبیین موضوع یا طرح مسئله

سوالات تحقیق

تعریف مفاهیم

اهمیت و ضرورت

فرضیه

چارچوب نظری

اهداف

روش(ابزار و تکنیک)

پیشینه، سابقه یا ادبیات تحقیق

محدودیت‌ها

فهرست منابع

ثبت نام:

این کارگاه در یک جلسه (8 ساعت) در روز پنجشنبه 13 آذر 1393 ساعت 8 الی 16 برگزار می‌شود. هزینه ثبت نام این کارگاه برای عموم 600.000 ریال تعیین شده است که دانشجویان با ارائه کارت معتبر  500.000 ریال پرداخت خواهند کرد. مهلت ثبت نام تا تاریخ 8 آذر 1393 تعیین شده است و متقاضیان می‌بایست با مراجعه به سایت پژوهشگاه فرم ثبت نام کارگاه‌ها را دریافت و پس از  تکمیل،  به همراه  کپی کارت ملی و فیش واریزی (شماره حساب 5109789213 بانک ملت (شعبه سرچشمه کد64394)  به نام درآمدهای اختصاصی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) به صورت حضوری به دفتر آموزش‌های آزاد تخصصی مدیریت تحصیلات تکمیلی واقع در پل کریم خان، مابین خیابان شهید قرنی و خیابان ایرانشهر، پلاک 178، طبقه چهارم، اتاق 7 تحویل یا اسکن مدارک خود را به آدرس ایمیل workshop.ihcs@gmail.com  ارسال نمایند. لازم به ذکر است در صورت ارسال مدارک به صورت الکترونیکی ارائه اصل فیش در روز کارگاه الزامی است.

به تمامی شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در کارگاه آموزشی ارائه خواهد شد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 88490213 تماس حاصل فرمایند. محل برگزاری کارگاه در بزرگراه کردستان، نبش خیابان 64 غربی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، سالن حکمت خواهد بود.

 
 

  21/08/1393
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.