صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

هشتمین جشنواره ملی بهار با عنوان " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی "، از سوی جهاددانشگاهی برگزار می گردد.

هشتمین جشنواره ملی بهار با عنوان " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی "، از سوی جهاددانشگاهی برگزار می گردد.


هشتمین جشنواره ملی بهار با عنوان " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی "، از سوی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران و با مشارکت وزارتخانه ها، نهادهای دانشگاهی و سایر ارگان های مرتبط در طول سال جاری برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هشتمین جشنواره ملی بهار، محورهای این جشنواره که در دانشگاه ها، جهادهای دانشگاهی و حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار خواهد شد شامل  4 بخش اصلی مقاله نویسی، فیلم کوتاه، وبلاگ نویسی، مسابقه اینترنتی و نیز بخش جانبی " تاسیس اولین بانک اطلاعاتی رهنمودهای رهبری خواهد بود.

همچنین محورهای بخش مقاله نویسی شامل: دینی -قرآنی، فرهنگی، اقتصادی و اقتصاد و فرهنگ می باشد.

در این راستا علاقه مندان به شرکت در بخش مقاله نویسی و نیز وبلاگ نویسی می توانند آثار خود را از طریق سایت جشنواره به دبیرخانه جشنواره ملی بهار ارسال نمایند.

فیلم کوتاه نیز به دبیرخانه اختصاصی واقع در تهران- خیابان آزادی- خیابان شهید والی الله صادقی- روبروی درب شمالی دانشگاه- جهاد دانشگاهی واحد صنعتی شریف- طبقه سوم- معاونت فرهنگی ( شماره تماس: 66036113) ارسال  می گردد.

لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار 30/10/93می باشد و علاقه مندان می توانند جهت کسب ضوابط و اطلاعات بیشتر به منوی سایت جشنواره bahar.jdtums.ir http://مراجعه نمایند.

 
  02/09/1393
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.