صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

همزمان با هفته پژوهش و فنّاوری، برنامه‌های هفته پژوهش سازمان صدا و سیما اعلام شد

همزمان با هفته پژوهش و فنّاوری، برنامه‌های هفته پژوهش سازمان صدا و سیما اعلام شد


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات صدا و سیما علی صادق مقدسی رئیس مرکز تحقیقات صدا و سیما و دبیر ستاد هفته پژوهش سازمان برنامه‌های هفته پژوهش سال جاری را به شرح زیر اعلام کرد:
امسال، ستاد هفته پژوهش سازمان، با هدف گرامیداشت این هفته، برنامه‌ریزی مناسبی را با مشارکت واحدهای پژوهشی سازمان تدارک دیده است.
يکي از مهم‌ترين مراسم اين هفته در رسانه ملّي، برگزاري سیزدهمین گردهمايي پژوهشگران سازمان صداو‌سيماست. اين گردهمايي در یکی از روزهای هفته پژوهش با حضور معاونان و مديران ارشد سازمان در حوزه‌هاي پژوهشي، برنامه‌سازي و برنامه‌ريزي و نیز پژوهشگران ارجمند سازمان و برخي از صاحبنظران و استادان دانشگاه برگزار خواهد شد و در آن، از پژوهشگران و مديران پژوهشي برگزيده سازمان تجليل به عمل خواهد آمد.
- برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي رسانه ملّی، با مشارکت واحدهاي پژوهشي سازمان یکی ديگر از برنامه‌هاي ستاد هفته پژوهش است. اين نمايشگاه از روز یکشنبه تا چهارشنبه، 23 تا 26 آذرماه، از ساعت 9 صبح تا 16 در ساختمان شهداي راديو برگزار خواهد شد و در آن واحدهاي پژوهشي، جديدترين آثار منتشر شده خود را در قالب کتاب، گزارش پژوهشی، نشریات و نرم‌افزارهای پژوهشی در معرض دید برنامه‌سازان رادیویی و تلویزیونی و سایر علاقه‌مندان قرار خواهند داد.
- برپايي غرفه رسانه ملّي در چهاردهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري کشور، برنامه ديگر ستاد هفته پژوهش سازمان است که از روز یکشنبه تا چهارشنبه، 23 تا 26 آذرماه، از ساعت 9 الي 16، با حضور سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها،‌ دانشگاه‌‌ها، و سایر مراکز پژوهشی در محل نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين خصوص، مقرر شده است با همکاري شبکه‌هاي راديويي و تلويزيوني سازمان، برنامه‌هاي نمايشگاه در قالب بخش‌های خبري، گزارشي و مصاحبه به نحو مناسبي پوشش داده شوند.
- همچنين ستاد هفته پژوهش سازمان، دو نشست علمي - پژوهشي با موضوع سال نيز برگزار می‌کند؛ یکی در روز دوشنبه 24/9/1393 از ساعت 14 تا 16 در تالار پژوهش مرکز تحقیقات برای ارائه مقالات برگزیده مرتبط با سال و دیگری در روز سه‌شنبه 25/9/1393، از ساعت 9 تا 12 در مرکز پژوهش‌هاي اسلامي (قم).
- نشست علمي هم‌انديشي با موضوع «آسيب‌شناسي پژوهش در برنامه‌سازي راديويي» نیز یکی دیگر از برنامه‌های ستاد است که روز چهار‌شنبه 26/9/1393،‌ از ساعت 9:30 تا 12 در اداره کل پژوهش‌هاي راديو برگزار می‌شود.
- برنامه دیگر، نشست تخصصي مديران آموزش و پژوهش مراکز استان‌هاست که با رویکرد هم‌افزایی دانش و تجارب مدیریتی مدیران آموزش و پژوهش مراکز استان‌ها روز یکشنبه 23/9/1393، از ساعت 14 الي 16 در اتاق جلسات مرکز تحقيقات برگزار می‌شود.
- مراسم تقدیر از پایان‌نامه‌ها و استادان برتر دانشگاه نیز برنامه دیگری است که روز دوشنبه 24/9/1393 از ساعت  9 تا12 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد.
- از دیگر برنامه‌هاي ستاد، رونمايي از جديدترين کتاب‌ها و نرم‌افزارهاي پژوهشي واحدهاي پژوهشي سازمان است که اين مراسم روز سه‌شنبه 25/9/1393، از ساعت 9 تا 11:30 با حضور مدیران ارشد حوزه‌های پژوهشی و برنامه‌سازی و صاحبنظران حوزه ارتباطات و رسانه، در تالار پژوهش مرکز تحقيقات برگزار خواهد شد.


  16/09/1393
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.