صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

همایش ملی سبک های زندگی برگزار می شود

همایش ملی سبک های زندگی برگزار می شود


همایش ملی سبک های زندگی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 20 دی ماه جاری در محل این واحد دانشگاهی برگزار می شود.

دکتر کرم اله دانشفرد معاون فرهنگی و اجتماعی این واحد افزود: همایش ملی سبک های زندگی دارای سه محور اصلی شامل شرح و نقد مفاهیم، جریان ها، رویکردها، الگوها، آسیب ها و چالش ها ، شناسایی ظرفیت ها و فرصت ها با خاستگاه فرهنگ ایرانی اسلامی و معرفی راهبردها، شیوه ها، سنت ها، روش ها، الگوها و ابزارهای سبک زندگی با خاستگاه فرهنگ ایرانی – اسلامی است.

وی با بیان اینکه این همایش دارای یک محور ویژه با عنوان سبک زندگی در عصر انتظار است، ادامه داد: در این محور به بررسی سبک زندگی در عصر انتظار و ویژگی های زندگی توام با اعتقاد به عصر مهدویت و ظهور امام زمان (عج) پرداخته می شود.

دانشفرد برگزاری دو کارگاه با صدور گواهینامه بازآموزی از طرف سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران را از دیگر برنامه های این همایش عنوان کرد و افزود: کارگاه فرزندپروری مبتنی بر نگرش اسلامی با تدریس دکتر فربیرز باقری رییس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی و عضو گروه مشاوره واحد علوم و تحقیقات و کارگاه روش های کیفیت زندگی با تاکید تعهد و پذیرش با تدریس دکتر ندا مجتبایی برگزار می شود.

در برگزاری این همایش واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و مشارکت مجمع تشخیص مصلحت نظام و موسسه اندیشه و تدبیر انقلاب با معاونت فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات همکاری می کنند.
 

  16/10/1393
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.