صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌های شهری تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌های شهری تمدید شد
معاون رسانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌های شهری خبر داد.

فرزاد خلفی اظهار داشت: به دلیل استقبال اصحاب رسانه از نخستین جشنواره رسانه‌های شهری مهلت ارسال آثار به جشنواره تا پایان روز شنبه 25 بهمن تمدید شد.

وی با بیان اینکه این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد، گفت: یکی از دلایل دیگر تمدید مهلت جشنواره ارسال برخی آثار از سوی روزنامه نگاران و خبرنگاران استانی است که از شهرستان‌های مختلف به صورت پستی اقدام به ارسال آثار کرده‌اند.

خلفی با اشاره به محورهای موضوعی نخستین جشنواره رسانه‌های شهری گفت: شهر و فرهنگ، زیست شهری، سبک زندگی، اخلاق و حقوق شهروندی، شهر و نشان فرهنگ ایرانی-اسلامی، حمل و نقل عمومی ، ارتقای فرهنگ بهداشت اجتماعی و کاهش آلودگی هوا مهمترین محورهای موضوعی جشنواره رسانه‌های شهری را تشکیل می دهند.علاقه مندان می‌توانند تا 25 بهمن با مراجعه به بخش ثبت نام جشنواره در سایت خبری "تهران سما" به آدرس اینترنتی www.tehransama.ir/umf آثار خود را ارسال کنند.مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان هم روز نهم اسفند برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حاشیه این جشنواره ورک شاپ‌هایی با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار می‌شود، به جوایز جشنواره اشاره کرد و گفت: به نفرات برترین 30 میلیون ریال و به نفرات برگزیده 20 میلیون ریال در هر بخش اهدا می‌شود. این در حالی است که هر شرکت‌کننده می‌تواند 3 اثر را در هر بخش به سامانه جشنواره ارسال کند.

خلفی ارسال فایل آثار به صورت word وpdf را الزامی دانست و تاکید کرد: با توجه به اینکه مدیریت شهری تهران همواره از انتقادهای سازنده استقبال می‌کند و معتقدیم انتقادهای سازنده می‌تواند ما را در تصمیم گیری بهتر یاری دهد ، از مطالب و آثار انتقادی نیز در این جشنواره استقبال می‌کنیم.

وی با بیان اینکه آثاری می‌توانند در جشنواره شرکت کنند که از تاریخ 1 آبان 92  تا 20 بهمن 93  تولید شده باشند ، خاطرنشان کرد: جایزه ویژه جشنواره با عنوان «نشان میلاد» به بهترین اثر رسانه‌ای با موضوع «تهران و مدیریت جهادی» تعلق خواهد گرفت.
 
 

  21/11/1393
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.