صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

ارتباط و تعامل مرکز پژوهش و سنجش افکار با مرکز رصد و تعاملات راهبردي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم

ارتباط و تعامل مرکز پژوهش و سنجش افکار با مرکز رصد و تعاملات راهبردي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم


به گزارش روابط عمومي مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما در راستاي توسعه همکاري‌هاي پژوهشي و تعاملات اثربخش با هدف هم‌افزايي فعاليت‌هاي علمي و پژوهشي ميان مرکز پژوهش و سنجش افکار و ساير مراکز پژوهشي کشور، نشستي در روز سه‌شنبه نوزدهم اسفندماه سال جاري با حضور دکتر جعفر عبدالملکي رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار و دکتر معيني‌پور رئيس مرکز رصد و تعاملات راهبردي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم و جمعي از مديران دو مرکز در اتاق جلسات مرکز پژوهش و سنجش افکار برگزار شد.
در اين نشست ابتدا دکتر عبدالملکي با تشريح سابقه و زمينه فعاليت‌هاي مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما به ظرفيت‌هاي پژوهشي اين مرکز در انجام پيمايش‌هاي اجتماعي، فرهنگي و افکارسنجي در زمينه‌هاي مختلف اشاره کرد و افزود اين مرکز با بهره‌مندي از پژوهشگران خبره در زمينه پژوهش‌هاي راهبردي و ورود به حوزه پژوهش‌هاي ديني نيز پيشگام است.
رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار با معرفي فعاليت‌هاي اداره کل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه و استقرار آن در شهر مقدس قم بر تعاملات و همکاري‌هاي پژوهشي دو مرکز تأکيد کردند.
در ادامه اين نشست دکتر معيني‌پور نيز ظرفيت‌هاي پژوهشي و توانمندي‌هاي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم را معرفي و حوزه‌هاي مشترک فعاليت‌ و همکاري بين دو مرکز را تشريح کرد.
در پايان اين نشست دکتر عبدالملکي با معرفي آقاي دکتر ابراهيم شفيعي سروستاني به عنوان نماينده مرکز پژوهش‌ و سنجش افکار بر تعامل مؤثر ميان طرفين و فراهم نمودن زمينه‌هاي انعقاد تفاهم‌نامه پژوهشي تأکيد کردند.


  20/12/1393
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.