صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

شبکه پنج سیما در تغییر مأموریت خود نیازمند حمایت مرکز پژوهش و سنجش افکار می‌باشد

شبکه پنج سیما در تغییر مأموریت خود نیازمند حمایت مرکز پژوهش و سنجش افکار می‌باشد
به گزارش روابط عمومي مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما سومين نشست هم‌انديشي مديران مرکز پژوهش و سنجش افکار با مديران حوزه معاونت سيما برگزار شد، اين نشست با حضور آقايان زين‌العابدين مدير شبکه پنج سيما، عبدالملکي رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار و جمعي از مديران اين مرکز روز دوشنبه هفدهم فروردين‌ماه سال جاري در اتاق جلسات مرکز برگزار شد.
در اين نشست، ابتدا دکتر عبدالملکي با معرفي مرکز پژوهش و سنجش افکار و تشريح زمينه‌هاي فعاليت و توانمندي‌هاي اين مرکز بر تعامل هر چه بيشتر مرکز با برنامه‌سازان و تهيه‌کنندگان شبکه پنج سيما تأکيد و در زمينه تأمين پژوهش‌هاي مورد نياز آن شبکه بويژه پژوهش‌هاي مرتبط با مسائل اقتصادي اعلام آمادگي کرد.
در ادامه اين نشست زين‌العابدين به اهميت بهره‌گيري از پژوهش‌ها در ارتقاي سطح کيفيت برنامه‌هاي شبکه پنج سيما اشاره کرد و گفت با توجه به مأموريت جديد اين شبکه پرداختن به مباحث اقتصادي و برنامه‌سازي در اين حوزه ازجمله وظايف اصلي اين شبکه در سال جديد است و با توجه به گستردگي حوزه اقتصاد تلاش مي‌کنيم از ساختارهاي بيشتري در توليد برنامه‌هاي شبکه استفاده کنيم و در حوزه‌هاي مختلف اقتصادي مانند مسابقات تلويزيوني، توليد سريال‌هاي اقتصادي، برنامه‌هاي گفتگومحور و غيره در بستر اقتصادي برنامه‌هاي جذاب و متنوع توليد نماییم .
وي تأکيد کرد پرداختن به مباحث اقتصاد بايد به حوزه‌هاي مختلف تسري يابد ازجمله: اقتصاد و ورزش، اقتصاد و هنر، اقتصاد و کودک، رسانه و اقتصاد و ... . در اين راستا علاوه بر نيازسنجي و نظرسنجی درباره برنامه‌ها، به پشتيباني فکري و انجام پژوهش‌هاي مرتبط نياز داريم و مرکز پژوهش و سنجش افکار در اين زمينه مي‌تواند کمک شاياني نمايد.
در پايان اين نشست، مديران و پژوهشگران مرکز پژوهش و سنجش افکار ديدگاه‌ها و نظرهاي خود را در خصوص برنامه‌هاي شبکه پنج سيما با مدير این شبکه مطرح و پيشنهادهاي سازنده‌اي ارائه کردند.


  1394/01/17
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.