صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

استقبال اساتید، پژوهشگران و دانشجویان از غرفه مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

استقبال اساتید، پژوهشگران و دانشجویان از غرفه مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران


به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما این مرکز در سال جاری برای اولین بار در نمایشگاه کتاب مشارکت کرد و جدیدترین کتاب‌های منتشر شده را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.
در نمایشگاه کتاب سال جاری بیش از 50 عنوان کتاب در حوزه ارتباطات، پژوهش‌های رسانه، علوم اجتماعی، فرهنگ مردم، دین و رسانه عرضه شد که با استقبال مواجه و علاوه بر اساتید و پژوهشگران، دانشجویان رشته‌های مختلف ارتباطات، رسانه و دین از این غرفه بازدید کردند.
در غرفه مرکز پژوهش و سنجش افکار کتاب‌های «اثرات رسانه‌ای و جامعه»، «زبان گفتاری در دوره‌های مختلف تاریخ ایران»، «عناصر روایت در مجموعه‌های تلویزیونی»، «روش‌شناسی تحلیل تصویر»، «هنر دینی از دیدگاه مقام معظم رهبری»، «رسانه و حقوق شهروندی»، «رسانه‌های نوین و تحولات بین‌المللی»، «زیبایی‌شناسی حماسه عاشورا» و... عرضه شده است.
غرفه مرکز پژوهش و سنجش افکار در بیست وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن شبستان راهرو 12 غرفه 13 واقع شده است و هر روز از ساعت 9 تا 20 میزبان علاقه‌مندان به کتاب و فرهنگ می‌باشد.

  1394/02/21
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.