صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نقش مطالعات قرآنی در تحول علوم انسانی بررسی می‌شود

نقش مطالعات قرآنی در تحول علوم انسانی بررسی می‌شود پژوهشگاه حوزه و دانشگاه نشست علمی نقش مطالعات قرآنی در تحول علوم انسانی را  یک شنبه 3 خرداد برگزار می کند.
گروه قرآن‌پژوهی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار کننده این نشست علمی و به دنبال بررسی نقش مطالعات قرآنی در تولید علوم انسانی اسلامی است.
گفتنی است مراد از تحول علوم انسانی و ضرورت آن،‌ نقش قرآن و مطالعات قرآنی در تحول علوم انسانی و قابلیت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و به ویژه گروه قرآن‌پژوهی در راستای هدایت و اجرای تحول از محورهای اصلی مباحث این نشست علمی است که توسط سخنرانان دنبال می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین سیّدهادی عربی، دانشیار گروه اقتصاد و رئیس پژوهشگده علوم اجتماعی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین مسعود آذربایجانی، دانشیار گروه روان شناسی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و محمد فتحعلی خانی، استادیار گروه فلسفه و کلام و رئیس پژوهشکده علوم اسلامی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه سخنرانان این نشست علمی هستند.
نشست علمی یاد شده فردا یک شنبه 3 خرداد از ساعت 10 در سالن اجتماعات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به نشانی قم، پردیسان، بلوار دانشگاه،‌ جنب دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود و دبیر علمی آن حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر سعیدی روشن دانشیار گروه قرآن پژوهی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه است.
یادآور می‌شود، حضور دانشجویان، طلاب و علاقه مندان به موضوع تحول علوم انسانی در نشست علمی نقش مطالعات قرآنی در تحول علوم انسانی آزاد است.

 
 

  1394/03/03
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.