صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

همایش «الزامات تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت بین‌المللی» آغاز به‌کار می‌کند

همایش «الزامات تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت بین‌المللی» آغاز به‌کار می‌کند


همایش «الزامات تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت بین‌المللی» بسیج اساتید 26 مرداد با حضور 2 هزار استاد دانشگاه و سخنرانی رئیس مجلس در مشهد مقدس آغاز به‌کار می‌کند.

یزدان عشیری مدیر روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس اظهار داشت: همایش «الزامات تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت بین‌المللی» بسیج اساتید در روزهای 26 تا 29 مرداد در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

عشیری تصریح کرد: مراسم افتتاحیه این همایش در روز 26 مردادماه با سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این همایش بیش از 2 هزار استاد دانشگاه از دانشگاه‌های سراسر کشور، چهره‌های علمی و نخبگان دانشگاهی، فرماندهان شبکه‌های جنگ نرم و حلقه‌های علمی و صالحین و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور خواهند یافت.

مدیر روابط عمومی سازمان بسیج اساتید تصریح کرد: همایش «الزامات تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت بین‌المللی» شامل آئین‌های افتتاحیه و اختتامیه و پنج کارگروه متشکل از کارگروه علم و فناوری، سیاست، مدیریت راهبردی، اقتصاد و فرهنگ طراحی شده و در کنار این همایش با توجه به حضور خانواده دانشگاهی نشست‌های فرهنگی خانواده‌های اساتید دانشگاه و مجمع نخبگان نیز برگزار می‌شود.

 
 
  1394/05/17
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.