صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

برگزاری پنجمین دوره آموزش منطقه‌ای ویژه پژوهشگران مراکز صداوسیما

برگزاری پنجمین دوره آموزش منطقه‌ای ویژه پژوهشگران مراکز صداوسیما


پنجمین دوره آموزشی پژوهشگران مراکز استان ها با هدف ارتقاء سطح دانش پژوهشگران و ایجاد فضای تعاملی بین پژوهشگران مراکز استانی در قالب دوره های آموزشی منطقه ای و به صورت کارگاهی به میزبانی مرکز قزوین و با حضور 15 نفر از پژوهشگران مراکز استان های مرکزی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، فارس، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، یزد، همدان، کرمان، گلستان، قزوین و کرمانشاه طی روزهای 28 و 29 شهریورماه سال جاری با موضوع "گروه کانونی Focus group" و با بحث عملیاتی و کاربردی بر اجرای طرح تحقیقی "بررسی میزان تأثیر شبکه های اجتماعی، آسیب ها و پیامدهای آن در استان" برگزار گردید.
سرکار خانم دکتر حسینی به همراه سرکار خانم بختیاری از پژوهشگران ارشد مرکز پژوهش و سنجش افکار و ناظر طرح تحقیقی مورد بحث وظیفه تدریس و آموزش و جناب آقای سلطانی مشاور مدیرکل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی مسولیت اجرایی این دوره را بر عهده داشتند.
از برنامه های جانبی این دوره می توان به بازدید جناب آقای منصف پور مدیر کل محترم پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی از واحد پژوهش مرکز و بازدید شرکنندگان دوره از برخی از اماکن و ابنیه تاریخی قزوین از جمله حمام قجر، کاروانسای سعدالسلطنه، آب انبار بزرگ سردار و خیابان سپه(اولین خیابان سنگ فرش کشور)اشاره کرد.
این دوره در روز 29 شهریور ماه با جلسه سخنرانی جناب آقای معصومی فر مدیر کل مرکز و جناب آقای منصف پور مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی به اتمام رسید.
در پایان جلسه لوح تقدیری از طرف جناب آقای دکتر عبدالملکی رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما به مدیرکل مرکز و همچنین لوح تقدیری از طرف جناب آقای منصف پور مدیر کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظرسنجی به مدیر پژوهش مرکز و کلیه شرکت کنندگان در دوره تقدیم گردید.

شایان ذکر است دوره های منطقه ای برای پژوهشگران مراکز استان ها قبلا در 4 استان کرمان، چهارمحال و بختیاری، مازندران و خراسان شمالی برگزار شده بود.
    
    


  1394/07/01
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.