صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نشست مشترک مدیرکل پژوهش های اسلامی صدا و سیما با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

نشست مشترک مدیرکل پژوهش های اسلامی صدا و سیما با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما حجت الاسلام والمسلمین دکتر نهاوندی مدیرکل پژوهش‏های اسلامی رسانه در نشست مشترک با حجت الاسلام و المسلمین نواب و مسولین دانشگاه ادیان گفتند:  با جهت‌گیری به سوی تمدن‌سازی اسلامی و رسانه که آینة این تمدن می‌باشد رابطه علمی و پژوهش مشترک میان دانشگاه و ادیان و رسانه لازم است تعمیق پیدا کند.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر نهاوندی خواستار استمرار این فعالیتها جهت پایه‌ریزی حوزه‌های مشترک هر دو مجموعه پژوهشی اداره کل پژوهش های اسلامی و دانشگاه ادیان شدند.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب گفتند: اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه  موضوعات بنیادی در حوزه های مختلف و مرتبط با پژوهش های مورد نیاز را پیشنهاد دهد تا دانشجویان پایان نامه های خود را در این زمینه بنویسند.
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در ادامه سخنان خود افزودند: با توجه به اینکه داشجویان دوره دکتری در ایام انتخاب موضوع پایان نامه های خود هستند پیشنهاد می شود که اداره کل پژوهش های اسلامی صدا و سیما موضوعات خود را پیشنهاد دهد تا در  دو سال آینده از این دانشگاه پایان نامه هایی با موضوعات مربوط به حوزه پژوهشی رسانه نوشته شود.
وی همچنین تاکید کردند: میهمانان خارجی که در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور پیدا می‌کنند نیز می‌تواند مرتبط با موضوعات اداره کل مصاحبه شوند رساله‌های علمی موجود در دانشگاه ادیان وجود دارد  که می‌توان آنها در اختیار اداره کل پژوهش های اسلامی صدا و سیما قرار داد.


  1394/07/05
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.