صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما برگزار می‌کند: «گردهمایی بزرگ پرسشگران و فرهنگیاران رسانه ملی»

مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما برگزار می‌کند: «گردهمایی بزرگ پرسشگران و فرهنگیاران رسانه ملی»به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما، در راستای توجه به اهمیت سنجش آرای مردم خصوصاً‌ مخاطبان برنامه‌های رسانه ملی در سطح کشور، ششمین گردهمایی پرسشگران و سومین گردهمایی فرهنگیاران به طور همزمان در روزهای یکشنبه و دوشنبه نوزدهم و بیستم مهم ماه سال جاری در مجتمع آموزشی - فرهنگی زیباکنار برگزار خواهد شد.
در این گردهمایی مدیران ارشد سازمان در حوزه پژوهش، مدیران پژوهش مراکز استان‌ها و حدود یک هزار نفر از پرسشگران و فرهنگیاران سراسر کشور حضور خواهند داشت.
شناسایی و بررسی آسیب‌ها و مشکلات پرسشگران و فرهنگیاران و آشنایی با جدیدترین روش‌ها در انجام نظرسنجی و گردآوری اطلاعات، هویت‌بخشی به پرسشگران و فرهنگیاران تهران و مراکز استان‌ها، فراهم آوردن فضای مناسب برای تبادل نظر و آشنایی با یکدیگر، تقویت انگیزه و اشتیاق در بین آنها از جمله اهداف این گردهمایی می‌باشد.
همچنین برگزاری نشست تخصصی مدیران پژوهش مراکز استان‌ها، کلاس‌های آموزشی ویژه مجریان طرح‌های انتخاباتی و نشست ویژه فرهنگیاران از برنامه‌های دیگر این گردهمایی است.
شایان ذکر است این گردهمایی در پنج دوره گذشته در سال‌های 1388،‌ 1387، 1386، 1390 و 1391 در شهرهای مشهد مقدس و مجتمع آموزشی زیباکنار برگزار شده است.


  1394/07/14
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.