صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

انجام مطالعات در حوزه دين رويكرد جديد صدا و سيما است

انجام مطالعات در حوزه دين رويكرد جديد صدا و سيما است


به گزارش روابط عمومي مرکز پژوهش و سنجش افکار رسانه ملی : رئيس مركز پژوهش و سنجش افكار سازمان صدا و سيما گفت: انجام مطالعات در حوزه دين به منظور تدوين راهبردهاي رسانه‌اي و استفاده از ظرفيت‌هاي حوزه براي هدايت مردم رويكرد جديد سازمان صدا و سيما است.

دکتر جعفر عبدالملكي عصر امروز در ديدار با آيت‌الله ناصر مكارم شيرازي از سخنان رهبر انقلاب اسلامي در مورد جنگ نرم دشمن و اهميت مقابله با دشمن در اين عرصه ياد كرد و افزود:‌ دشمن با استفاده از قدرت رسانه‌اي خود جمهوري اسلامي را مورد تهاجم قرار داده است.

وي خاطرنشان كرد: اكنون 117 ماهواره در آسمان ايران وجود دارد  و با استفاده از شبهه‌افكني تفكرات افراطي را در ميان مردم ترويج مي‌دهند تا به اهداف خود برسند.

رئيس مركز پژوهش و سنجش افكار سازمان صدا و سيما با اشاره به اينكه دشمن براي هدايت افكار عمومي به سمت اهداف ناپسند اقدامات بسياري را انجام مي‌دهد اظهار كرد: اين مركز معارف ديني را به توليدات راديويي و تلويزيوني تبديل مي‌كند تا افكار عمومي به سمت معرفت الهي هدايت شود.

وي با تاكيد بر اينكه مركز پژوهش‌هاي رسانه فعاليت‌هاي گسترده را در عرصه‌هاي مختلف انجام مي‌دهد عنوان كرد: انجام مطالعات در حوزه دين به منظور تدوين راهبردهاي رسانه‌اي و استفاده از ظرفيت‌هاي حوزه براي هدايت مردم رويكرد جديد سازمان صدا و سيما است به همين علت به  پژوهش‌هاي اسلامي رسانه توجه ويژه دارد.

  1394/08/06
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.