صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

مديران ارشد پژوهشي صدا و سيما از شبكه ولايت بازديد كردند

مديران ارشد پژوهشي صدا و سيما از شبكه ولايت بازديد كردند


به گزارش روابط عمومي مرکز پژوهش و سنجش افکار،  مديران ارشد مراكز پژوهشي سازمان صدا و سيما با حضور رئيس مركز پژوهش‌ و سنجش افكار اين سازمان در ساختمان شبكه ولايت حضور يافته و از عملكرد اين شبكه به صورت مستقيم بازديد كردند.

جعفر عبدالملكي رئيس مركز پژوهش و سنجش افكار، حجت‌الاسلام والمسلمين علي نهاوندي مديركل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه به همراه ديگر مديران مركزي پژوهش و سنجش افكار سازمان صدا و سيما سه شنبه شب در ساختمان شبكه ولايت حضور يافته و به صورت مستقيم از روند فعاليت‌هاي اين شبكه آگاه شدند.

در اين بازديد مدير شبكه ولايت با اشاره به بخشي از فعاليت‌هاي انجام شده در اين شبكه اظهار كرد: در اين شبكه از كارشناسان و متخصصان ديني ويژه استفاده مي‌شود كه تاكنون دوره‌هاي بسياري را سپري كرده و نسبت به شبهات ديني مختلف آگاهي مناسبي دارند.

آيت‌الله سيد محمد حسيني قزويني با تاكيد بر اينكه كارشناسان شبكه ولايت در كم‌ترين سرعت و با ارائه مستندات مشخص به شبهات وهابيت پاسخ مي‌دهند خاطرنشان كرد: اين شبكه به بخش‌هاي رصد، استوديو و پاسخ‌گويي به شبهات تقسيم‌بندي مي‌شود كه هر كدام از اين بخش‌ها اهداف مشخصي را دنبال مي‌كنند.

  1394/08/06
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.