صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

دومین همایش بین المللی مدیریت رسانه

دومین همایش بین المللی مدیریت رسانه


 

 به منظور تعامل دانشگاه ها و سازمان های رسانه ای، دومین همايش بين‌المللي مديريت رسانه با شعار رسانه ها و مخاطب با حضور استادان، صاحب‌نظران و اهالي رسانه‌هاي مكتوب، تصويري، مجازي و مديران باسابقه مطبوعات 26 دی ماه در تهران برگزار مي‌شود.

به تمامی شرکت کنندگان در همایش، گواهینامه معتبر مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا خواهد شد و علاوه بر آن این گواهینامه برای افرادی که در کارگاه‌های آموزشی همایش نیز ثبت‌نام کنند دارای 10 امتیاز ویژه کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

تمامی مقالات پذیرفته شده در کتاب خلاصه مقالات و سی دی مجموعه مقالات همایش به چاپ میرسد. همچنین تمامی مقالات به صورت آنلاین در سایت سیویلیکا نمایه شده و به چاپ میرسند.

مقالات برتر همایش در مجلات معتبر ISI,ISC و بنا به درخواست نویسندگان گرامی چاپ خواهد شد.


با تصویب شورای سیاست گذاری و کمیته علمی، محور و هدف اصلی همایش، «تعامل دانشگاه‌ها و سازمان‌های رسانه‌ای» انتخاب و شعار «رسانه‌ها و مخاطب» برای همایش برگزیده شد.سایر محور های همایش:مدیریت رسانه:اقتصاد و رسانه، نظارت و رسانه، حقوق و رسانه، تکنولوژی‌های رسانه‌ای، مدیریت رسانه استراتژیک، وب و رسانه، سواد رسانه ای، دین و رسانه، مدیریت خبر و ...علوم ارتباطات:آینده رسانه، اقناع و تبلیغ، مخاطب شناسی، روزنامه نگاری و ...علوم اجتماعی و رفتاری:جامعه شناسی رسانه، رسانه و توسعه، جامعه‌شناسی سازمانهای رسانه ای، فرهنگ و رسانه، روانشناسی رسانه، اخلاق و رسانه، اصول و مبانی فلسفی رسانه و ...و سایر موضوعات مرتبط با همایش

آدرس دبیرخانه : تهران - خیابان بهشتی - خیابان اندیشه یکم - پلاک 51

تلفن:  02188477191

فکس:
02188477192


 

  1394/09/16
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.