صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

بازديد معاون فني سازمان از مرکز پژوهش و سنجش افکار

بازديد معاون فني سازمان از مرکز پژوهش و سنجش افکار 
 طرح پيوستن مراکز استان‌هاي سراسر کشور به نظرسنجي تلفني در ديدار معاون فني سازمان با رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار مورد بررسي قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي مرکز پژوهش و سنجش افکار، مهندس عليدادي معاون فناوري سازمان صداوسيما شنبه 29 خردادماه در جمع مديران اين مرکز گفت، با آماده کردن زيرساخت‌هاي فني لازم، مرکز پژوهش و سنجش افکار مي‌تواند با استفاده از تسهيلات fxport (ارتباطات زميني) نظرسنجي‌هاي خود را با سرعت بالا انجام دهد.
معاون فني سازمان ضمن بازديد از واحدهاي مونيتورينگ، نظرسنجي تلفني، سرورها و شبکه مرکز، با اشاره به ظرفيت‌ها و پتانسيل‌ مرکز پژوهشي تأکيد کرد، توليدات فاخر و مخاطب‌پسند نياز به تحقيقات جدي و پويا دارد که مرکز پژوهش و سنجش افکار بايد با تأمين زيرساخت‌هاي لازم فناوري، آنها را در اختيار توليدکنندگان برنامه‌ها قرار دهد.
مهندس عليدادي تأمين سخت‌افزارهاي متناسب با نيازهاي رسانه را جزو اولويت‌هاي معاونت فني سازمان دانست و گفت: معاونت فني در حد توان از مرکز پژوهش و سنجش افکار حمايت و پشتيباني فني خواهد کرد.
رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار نيز در اين ديدار با تشکر از مساعدت‌هاي معاون فني سازمان تأکيد کرد، رسالت و مأموريت مرکز پژوهش و سنجش افکار، ملي است که براي تحقق آن نياز به زيرساخت‌هاي سخت‌افزاري از قبيل ويدئو کنفرانس و فناوري‌هاي نوين براي ارتباط بهتر با مراکز استان‌ها دارد.
دکتر عبدالملکي فراهم آوردن امکانات زيرساختي و ارتباطي، با توجه به سرعت کار مرکز در مقاطع حساس و مهم را ازجمله نيازهاي ضروري اين مرکز دانست که با همکاري معاونت فني محقق خواهد شد.

  1395/03/29
     
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.