صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

انتصاب رئیس جدید مرکز پژوهش و سنجش افکار

انتصاب رئیس جدید مرکز پژوهش و سنجش افکارمراسم معارفه جناب آقای دکتر طلوعی، رئيس جدید مرکزپژوهش وسنجش افکار، با حضوردکتررضی، معاون پژوهش،برنامه‌ریزی و نظارت سازمان،دکتر دارابی معاون امور استان‌ها و مدیران ارشد حوزه معاونت و مديران و پژوهشگران مرکز پژوهش وسنجش افکار، روز دوشنبه بیست ونهم شهریورماه‌، دراتاق جلسات این مرکز برگزار شد.
به گزارش واحد انتشارات و اطلاع رسانی،  جناب آقای دکتر رضی  در اين مراسم ضمن قدرداني از خدمات آقاي دکتر عبدالملکی رئيس پيشين مرکز، آقاي دکترعلي طلوعی را به عنوان رئيس جدید مرکز پژوهش وسنجش افکار صداوسيما معرفی کرد.
طراحی و ساماندهی پژوهش‌های راهبردی و کاربردی با بهره‌گیری از حوزه‌های گوناگون علمی و نگاه میان رشته‌ای، ارتقای جایگاه مرکز در حوزه افکارسنجی با استفاده از ظرفیت واحد‌های پژوهشی سازمان در سراسر کشور و روش‌های علمی نوین، ایجاد بستر مناسب برای بهره‌گیری از یافته‌های پژوهشی در فرآیند تولید و توزیع پیام از سیاست گذاری تا اجرا و نظارت، آسیب‌شناسی چرخه‌ها و فرآیند‌های فرهنگ سازی در جامعه و شناسایی چرخه‌های معیوب و ارائه راه حل مبتنی بر یافته‌های علمی و پژوهشی و ... از اهم وظایف رئیس جدید مرکز برشمرده شده است که با تکیه بر پشتوانه علمی بیش از نیم قرن فعالیت مرکز و نیروهای متخصص و توانمند آن محقق خواهد شد.
شایان ذکر است آقای طلوعی  پیش از این مدیر کل صدا و سیمای مرکزگیلان بوده است.

 
  1395/06/29
     
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.