صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

مراسم جشن ميلاد نبي مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع)

مراسم جشن ميلاد نبي مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع)


صبح روز يکشنبه 28 آذرماه 1395 با حضور کارکنان، مديران و پژوهشگران مرکز پژوهش و سنجش افکار برگزار شد.

به گزارش واحد انتشارات و اطلاع‌رساني مرکز، در اين مراسم که با مديحه‌سرايي و مولودي‌خواني همراه بود، دکتر طلوعي رئيس مرکز با تبريک ميلاد پيامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به همکاران گفت:‌ همزماني اين ايام نوراني با اولين جلسه عمومي با همکاران را به فال نيک گرفته و اميدوارم همه به عنوان پيروان اين بزرگواران، زندگي آنها را سرمشق زندگي خويش قرار دهيم.

وي با اشاره به هفته پژوهش، رويکرد جديد مرکز پژوهش و سنجش افکار را تشريح و تأکيد کرد: اين مرکز بايد با فعاليت‌هاي جديد، در تعيين پيام، توليد و توزيع پيام نقش اثرگذار خود را بيش از پيش ايفا کند.

دکتر طلوعي با تأکيد بر نقش نيروي انساني کاردان در پژوهش گفت: سهم منابع انساني و پژوهشگران در رويکرد جديد مرکز، با وجود همه تضعيقات مالي بسيار مهم و درجه اولي است که همه بايد به نقش خود آشنا و عامل باشيم.

ايشان همچنين تمرکز در توليد سند اقدام براي سياستگذاري محتوايي در رسانه ملي، مخاطب‌شناسي در ايران، افکارسنجي در همه زمينه‌ها، ايجاد قرارگاه ديده‌باني، پايش و رصد داده‌ها در مراکز تحقيقاتي، مطالعات اجتماعي با محوريت آسيب‌شناسي، رسانه‌پژوهي و سواد رسانه‌اي را ازجمله رويکردهاي جديد مرکز برشمرد.

در پايان اين نشست از 7 نفر از همکاران مرکز که در سال جاري بازنشسته شده‌اند، تقدير به‌عمل آمد.

  1395/09/28
     
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.