صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

انتصاب در مرکز پژوهش و سنجش افکار

انتصاب در مرکز پژوهش و سنجش افکار


واحد انتشارات و اطلاع‌رسانی نقش استراتژیکی درمرکز پژوهش دارد که با ایفای نقش خود مرکز را به حرکت درمی‌آورد.

در مراسم معرفی مدیر جدید واحد انتشارات و اطلاع‌رسانی، دکتر طلوعی، رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار با بیان این مطلب تأکید کرد: نقش مرکز پژوهش و سنجش افکار باید از بازخوردگیری به برنامه‌ریزی و سیاستگذاری در رسانه تبدیل شود و با تعامل پویا و فعال، اهمیت این مرکز در داخل و خارج از سازمان هرچه بیشتر، روشن شود. این مأموریت مهم در حوزه فعالیت‌های واحد انتشارات و اطلاع‌رسانی قرار دارد.

رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار با بیان اینکه حوزه فعالیت این واحد بسیار گسترده و تأثیرگذار در فعالیت‌های مرکز است، افزود: به میزان فعالیتی که همکاران در این مرکز دارند، به رسانه و خارج از آن معرفی نمی‌شوند و این تعامل مثبت و معرفی فعالیت‌ها هم از حیث محتوایی و هم از حیث شکلی، وظیفه مهم واحد انتشارات و اطلاع‌رسانی است که امید داریم با مدیریت جدید این اتفاق مثبت رخ دهد.

دکتر طلوعی با اشاره به نقشه راه جدیدی که برای مرکز پژوهش و سنجش افکار طراحی شده است، ادامه داد: واحد انتشارات و اطلاع‌رسانی، هم در حوزه پایش و هم رصد باید با فعالیت و نقش‌آفرینی، تأثیرگذاری مرکز پژوهش و سنجش افکار را نشان دهد.

وی با اشاره به فعالیت بخش‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، چاپ و نشر، روابط عمومی و کتابخانه که چهار بخش مهم واحد انتشارات و اطلاع‌رسانی را تشکیل می‌دهند، اظهار کرد:‌ هر کدام از این واحدها باید با فعالیت و تعامل با مراکز علمی و دانشگاهی همسو، تراز مرکز پژوهش و سنجش افکار را در رسانه ملی ارتقا دهند و عامل برند ملی و فراملی برای مرکز شوند.

وی برندسازی و مرجعیت مرکز پژوهش و سنجش افکار را در حوزه رسانه مهم ارزیابی کرد و از مدیر جدید انتشارات و اطلاع‌رسانی خواست با توجه به نیروهای توانمند واحد، اهمیت و جایگاه این مرکز را به رسانه و کشور معرفی کند.

وی در این جلسه با تشکر از زحمات آقای امیراحمدی مدیر قبلی واحد انتشارات و اطلاع‌رسانی، آقای محمدمهدی منصف‌پور به‌عنوان مدیر جدید معرفی شد.

  1396/03/29
     
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.