صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان گلستان با حضور مدیرکل صدا وسیمای آن مرکز و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان

رونمایی از نخستین بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان گلستان با حضور مدیرکل صدا وسیمای آن مرکز و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان


درمراسم افتتاح  بانک نرم افزاری کارشناسان پژوهشی استان گلستان که با حضور مدیرکل صدا وسیمای آن مرکز و رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان و با همکاری مرکز پژوهش و واحد فناوری اطلاعات آن مرکز به طور رسمی به بهره برداری رسید، مدیر کل صدا و سیمای گلستان در سخنانی گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه  کارشناس در زمینه های مختلف  برنامه سازی، یکی از کلیدی ترین بخش ها، انتخاب کارشناس در هر یک از قالب های مختلف برنامه سازی،  اعم از گفت و گو محور، معارفی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و سرگرمی و... است که این بانک اطلاعات برای همین منظور ایجاد شده است.

عبدالحسینی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت این موضوع و به دلیل خلأ در امر اطلاعات پایه و پژوهشی، کارشناسان اجرای این پروژه  با تعامل و همکاری  واحد پژوهش مرکز و  فناوری اطلاعات، مبادرت به اقدامی بنیادی، در راه‌اندازی بانک کارشناسان کردند که هم اکنون ۱۰۰ فیلد اطلاعات در اختیار برنامه سازان است.

در ادامه مراسم، دکتر طلوعی رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان، گردآوری اطلاعات به‌صورت جامع را رویکردی مهم و قابل تحسین دانست و افزود: شناسایی كارشناسان، مشاوران و محققان حوزه های مختلف در سطح استان، به‌صورت نظام‌مند در برنامه هاي صداوسيما حائز اهمیت بسیار است و با این کار می توان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کرد.

دکتر طلوعی، فراهم سازی بستر تعامل میان کارشناسان و متخصصان با یکدیگر و با سایر مخاطبان درون و برون‌ سازمانی و کاربردی شدن برنامه های رسانه برای مخاطبان را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 در پایان، رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان با هیئت همراه و همراهی مدیر کل صدا و سیمای گلستان و معاونان ایشان  از بخش‌های مختلف صداوسیمای گلستان بازدید کردند.

  1396/05/15
     
     
     
     
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.