صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نمایشگاه کتاب در کتابخانه مرکز پژوهش وسنجش افکار

نمایشگاه کتاب در کتابخانه مرکز پژوهش وسنجش افکار


نمایشگاهی از کتابهای تازه خریداری شده از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به مدت2 روز از تاریخ 31 اردیبهشت تایکم خرداد97 در کتابخانه مرکز پژوهش و سنجش افکار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش وسنجش افکار برگزاری این نمایشگاه با هدف تسهیل در دستیابی همکاران به کتاب های به روز و مورد نیاز در راستای  ارتقای فعالیت های پژوهشی و همچنین غنی تر شدن منابع کتابخانه مرکز انجام شد.

گفتنی است منابع خریداری شده  شامل 190 مجلد کتاب فارسی و لاتین با موضوعاتی درقالب رسانه و ارتباطات ، علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ، روانشناسی ، سینما ، دین ، ادبیات ، تاریخ ، فرهنگ عامه ، علوم سیاسی و ... می باشد.

شایان ذکر است کتابخانه مرکز پژوهش و سنجش افکار به عنوان یکی ازبزرگترین کتابخانه های سازمان  داراي منابع غني و متنوع در موضوعات علوم اجتماعي، ارتباطات، رسانه، روان‌شناسي، دين و...درقالب کتب مرجع و غير مرجع، نشريات ادواري، اسناد و مدارک، لوح فشرده، کتاب‌هاي الکترونيکي و بانک‌هاي اطلاعاتي و... می باشد .

در حال حاضر این کتابخانه با بیش از 80 هزار عنوان کتاب فارسی،لاتین ،عربی ،کتاب الکترونیکی ،گزارش های پژوهشی ونشریه ولوح های فشرده از شنبه تا پنج شنبه ساعت8تا16 در طبقه اول ساختمان اداری آماده ارائه  خدمات به پژوهشگران و  همکاران محترم سازمان صدا وسیما است.

  1397/2/2
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.