صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

دكتر حسين رضي معاون پژوهش برنامه ريزي و نظارت افكار سنجي گرفتن نبض جامعه است

دكتر حسين رضي معاون پژوهش برنامه ريزي و نظارت افكار سنجي گرفتن نبض جامعه است


حسين رضي معاون پژوهش برنامه ريزي و نظارت رسانه ملي در همايش مطالعات پيمايشي و افكار سنجي از لزوم افكارسنجي عالمانه  و دقيق سخن گفت.

به گزارش روابط عمومي مرکز تحقیقات صداوسیما، دكتر رضي در اين همايش  با تأكيد بر اينكه همه كار‌ها نيازمند پژوهش است و گريزي از پژوهش در كارهايمان نداريم گفت: از جايي كه اين همايش اولين همايش در ايران است بايد به اين نكته توجه كرد كه نظام جمهوري اسلامي ايران بر راي و نظر مردم استوار است و ما براساس اينكه مردم سالاري را در جامعه رعايت مي‌كنيم، بايد در نظر داشته باشيم آنچه كه كشور را شكل مي‌دهد راي مردم است.

 

وي افزود: اگر افكار سنجي به طور دقيق و عالمانه انجام شود ما به طور مرتب مي‌توانيم به نمودار افكار عمومي مراجعه كنيم و اگر اين افكار سنجي صورت بگيرد به شكل خاص مي‌تواند نياز جامعه را به ما نشان دهد.

 

معاون پژوهش برنامه ريزي و نظارت با تاكيد بر اهميت حوزه اجتماعي و فرهنگي گفت: براساس تحولات و اختلافاتي كه در حوزه فرهنگ و اجتماعي وجود دارد بايد اين حوزه به شكل جدي و مستمر رصد شود، چون ما در رسانه با مخاطب روبرو و نيازمند رصدي دائمي هستيم.

وي با بيان اينكه امروز مركز تحقيقات به لطف كار‌هايي كه شما انجام مي‌دهيد محل رجوع كشور است گفت: ما مركز تحقيقات را بزرگترين مركز ميشناسيم چرا كه داده‌هاي مركز تحقيقات بي‌نظير است.

  1397/9/25
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.