صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

دکتر علی طلوعی: ما از بازيگري به بازيگرداني رسيديم

دکتر علی طلوعی: ما از بازيگري به بازيگرداني رسيديم


دکتر علی طلوعي رئيس مركز تحقیقات در همایش ملی مطالعات پیمایشی و افکارسنجی، تحقيق و توليد در سازمان صداوسیما را هم سن برشمرد.

به گزارش روابط‌عمومی مرکز تحقیقات، دکتر علی طلوعي تحقيق و توليد را در سازمان هم سن برشمرد و گفت: اين دو حوزه نفس به نفس هم بزرگ شدند و شانه به شانه هم راه رفتند، اما متأسفانه هرچه باهم دويدند از هم دور شدند رئيس مركز تحقيقات با بيان اينكه اگر توليد در سازمان به نتيجه نرسيده به دليل همراه نبودن با تحقيق است گفت: ما هنوز به موضوع مهم تحقيق در حوزه توليد نرسيده ايم.

رئیس مرکز تحقیقات با تأكيد بر اينكه در كار فرهنگي بايد اصل تاثيرگذاري مخاطب را بيش از پيش جدي بگيريم گفت: از گذشته تا كنون ما تغيير و تحولات زيادي را در حوزه تحقيقات و پژوهش‌هاي سازمان صدا و سيما داشته ايم البته با اين تغيير رويكرد بايد گفت: كه ما از بازيگري به بازيگرداني رسيديم

وي افزود: در ساختار جديد مركز كه اخيرا توسط رئيس سازمان به ابلاغ شده، اداره كل جديدي در سازمان تاسيس كرديم كه حوزه پيمايش و تحقيق را در رسانه تقويت مي‌كند.

دکتر طلوعي از فعاليت‌هاي اين مركز در در حوزه معماري رسانه، افكار سنجي ايرانيان و.. ياد كرد و گفت: امروز براي مرجع شدن مركز تحقيقات افكار سنجي سازمان تلاش مي‌كنيم و مي‌توانيم با افتخار بگوييم كه در اين سال‌ها ما در تمام حوزه‌ها برند هستيم.

  1397/9/25
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.