صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

اولين همايش ملي مطالعات پيمايش و افكارسنجي

اولين همايش ملي مطالعات پيمايش و افكارسنجي


دكتر محمدمهدي منصف‌پور مسئول كميته تبليغات اولين همايش ملي مطالعات پيمايش و افكارسنجي و مدير انتشارات و اطلاع‌رساني مركز تحقيقات، برگزاري نخستين همايش ملي مطالعات پيمايشي و افكارسنجي در ايران را اهميت پژوهشگري عنوان كرد.

به گزارش روابط عمومي مرکز تحقیقات، هفته پژوهش را به كليه پژوهشگران محترم سازمان به ويژه پژوهشگران فاضل و نجيب مركز تحقيقات صداوسيما و نيز همكاران ارجمند و خدومي كه در حوزه خدمات‌پژوهشي فعاليت مي‌كنند، اعم از ويراستاران، نمونه‌خوان‌ها، حروف‌نگاران، كتابداران و گرافيست‌ها صميمانه تبريك عرض مي‌كنم.

مهم‌ترين برنامه‌اي كه به مناسبت هفته پژوهش و نيز به پاس نيم قرن افكارسنجي مركز تحقيقات، تدارك ديده ‌شده، برگزاري نخستين همايش ملي مطالعات پيمايشي و افكارسنجي در ايران است كه جا دارد از همه نهادهاي مشاركت‌كننده فراسازماني و نيز تلاش عوامل سازماني به ويژه همكاران سخت كوش و محترم روابط عمومي سازمان قدرداني كنم.

مركز تحقيقات در هفته پژوهش كه با پنجاه‌سالگي تأسيسش قرين شده است، علاوه بر همايش مذكور برنامه‌هاي ديگري را نيز تدارك ديده است كه ازجمله آن ها مي‌توان به «نمايشگاه دستاوردهاي افكارسنجي مركز تحقيقات» در لابي سالن كوثر واقع در طبقه همكف ساختمان اداري اشاره كرد كه از تاريخ 26 تا 28 آذر برپاست. همچنين به رسم سال‌هاي گذشته، گردهمايي پژوهشگران و همكاران ارجمند مركز تحقيقات براي پاسداشت خدمات آنان پيش‌بيني شده است.

علاوه بر اين، در هفته پژوهش كه از 25 آذر شروع مي‌شود، هماهنگي لازم با شبكه‌هاي راديويي و تلويزيوني و هفته‌نامه سازمان صورت گرفته است تا پژوهشگران محترم با حضور اين شبكه‌ها بتوانند در هفته‌اي كه متعلق به آن هاست، بيشتر درخصوص دستاوردهاي پژوهشي خود اطلاع‌رساني كنند.

در پايان بار ديگر از همه همكاران در بخش‌هاي مختلف رسانه ملي، اعم از شبكه‌هاي راديويي و تلويزيوني، روابط عمومي، هفته‌نامه سازمان و سالن همايش‌هاي رسانه ملي كه ما را در هرچه بهتر برگزارشدن هفته‌ پژوهش ياري رساندند، اداي احترام مي‌كنم و سپاس فراوان دارم.

  1397/9/24
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.