صفحه اصلی> اخبار مراکز

انجام 10 طرح پژوهشی در جهاد دانشگاهی استان سمنان

انجام 10 طرح پژوهشی در جهاد دانشگاهی استان سمنانحسن رهایی رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان، گفت: جهاد دانشگاهی استان سمنان فرصت‌های پژوهشی و تحقیقاتی استان سمنان را شناسایی و با انجام طرح‌های پژوهشی مختلف زمینه پیشرفت علمی استان را فراهم می‌کند؛ این 10 طرح پژوهشی در گروه‌های تخصصی علوم انسانی و اجتماعی، فنی و مهندسی، کشاورزی، منابع طبیعی و هنر انجام شده است.

وی افزود: انعقاد هفت تفاهم‌نامه پژوهشی، 14 قرارداد پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه آزمایشگاه مصالح ساختمانی و مواد معدنی و انعقاد 11 تفاهم‌نامه آموزشی با دستگاه‌ها و ادارات استان سمنان در یک سال گذشته از مهم‌ترین فعالیت‌های این نهاد انقلابی بوده است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان همچنین ادامه داد: اخذ موافقت اصولی گروه بهره‌وری و توسعه کارآفرینی، اخذ موافقت کلی گروه برنامه‌ریزی و گردشگری کویر، اخذ شعبه اشتغال جهاد دانشگاهی استان سمنان و راه‌اندازی نمایندگی خون بند ناف شرکت فناوری بن‌یاخته‌های رویان جهاد دانشگاهی از دیگر اقدامات جهاد دانشگاهی استان سمنان در سال‌های 92 و 93 بوده است.

وی همچنین از برگزاری 24 دوره آموزشی و کارگاه‌های علمی و تخصصی شامل دوره‌های فیزیکی و شیمیایی گچ ساختمان، دوره آموزشی ویژه مصالح ساختمانی، آموزش‌های مرتبط به شرکت در مسابقات بتن و... در استان سمنان خبر داد.

رهایی در ادامه از انعقاد 11 تفاهم‌نامه آموزشی با دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان سمنان در سال گذشته و سال‌جاری خبر داد و گفت: جهاد دانشگاهی استان سمنان طی سال‌های 92 و 93 بیش از 60 دوره آموزشی برای کارکنان دولت برگزار کرده که بیش از 3 هزار و 786 نفر در آن شرکت کرده‌اند؛ همچنین دوره‌های آموزشی تخصصی مهارتی برای کارکنان دولت نیز به میزان 185 هزار ساعت در سال گذشته برگزار شده است.

  30/06/1393
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.