صفحه اصلی> اخبار مراکز

کیش _ تقدیر از پزوهشگران و پرسشگران برتر مرکز کیش در جشن بزرگ وحدت

کیش _ تقدیر از پزوهشگران و پرسشگران برتر مرکز کیش در جشن بزرگ وحدت


    
همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) ، جشن بزرگ وحدت با حضور مدیران و مسئولین جزیره ، کارکنان صدا و سیما و اصحاب رسانه برگزار شد.

    

سید عبدالرضا کیا مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش دراین جشن طی سخنانی ضمن تبریک این ایام خجسته گفت:انتخاب این روز مبارک برای برگزاری جشن تقدیر از کارکنان بازنشسته و دانش آموزان ممتاز خانواده کارکنان صدا و سیما برای این بود که یادآوری کنیم کسب علم و دانش در اسلام چه اهمیتی دارد و نماد آن حضرت امام جعفر صادق (ع) که عالم آل محمد (ص) و به عنوان الگوی دانش ورزی ما شیعیان می باشد.

ایشان ضمن تقدیر از پژوهشگران و پرسشگران برتر مرکزافزود: بر اثر تلاش های خوب همکارانم ، صدا و سیمای مرکز کیش در آخرین نظر سنجی بعمل آمده توسط واحد آموزش و پژوهش مرکز از مخاطبان جایگاه بسیار خوبی را بدست آورد . در رادیوی مراکز استان ها حائز رتبه اول شده ایم و میزان رضایتمندی مخاطبان از رادیو کیش به 85 درصد رسیده است و در سیمای کیش نیز با 72 در صد رضایتمندی رشد بسیار خوبی داشته ایم .مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش تصریح کرد: به امید خدا بخش خبری ساعت 23 سیمای کیش نیز در همین هفته راه اندازی خواهد شد. و در پایان این مراسم از بازنشستگان مرکز ، پژوهشگران و پرسشگران برتر و دانش آموزان ممتازهمکاران با اهداء لوح و هدایای ویژه تقدیر بعمل آمد.

  21/10/1393
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.