صفحه اصلی> اخبار مراکز

پژوهش دانشجوی دانشگاه سمنان در جشنواره پایان نامه های برتر ایران برگزیده شد

پژوهش دانشجوی دانشگاه سمنان در جشنواره پایان نامه های برتر ایران برگزیده شد


  پایان نامه دانشجوی دانشگاه سمنان،عنوان پایان نامه برتر کارشناسی ارشد در جشنواره پایان نامه‌های برتر ایران ( جایزه ویژه پروفسور حسابی) را از آن خود کرد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رئیس دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : عنوان این پایان نامه "بررسی ترک خوردگی و تغییر مکان قائم در تیرهای بتن آرمه با فولاد مقاومت بالا و میلگرد FRP" " است که با درجه عالی به عنوان پایان نامه برتر جشنواره جایزه ویژه پروفسور حسابی انتخاب شد .

دکتر مجید قلهکی افزود : فهیمه مالکی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد سازه دانشگاه سمنان این پژوهش را زیر نظر پروفسور علی خیرالدین به رشته تحریر در آورده است .

گفتنی است ؛ جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی در پایان هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت طیف وسیعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های ایران برگزار می‌شود و هدف از آن بررسی و درجه بندی پایان نامه ها و در نهایت گردآوری یک مجموعه ارزشمند و نفیس از برترین پایان نامه های ایرانی و انتشار آن در مجامع علمی ایران است.

همچنین هدف مهم دیگر این جشنواره، نزدیک کردن موضوعات پایان نامه های دانشگاهی، طرح های پژوهشی و مقالات علمی دانشجویان ایرانی به نیازهای واقعی کشور است.
  1398/04/12
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.