صفحه اصلی> اخبار مراکز

مدیرکل صداوسیمای فارس: بیانیه ی گام دوم را هنرمندانه تبلیغ کنیم

مدیرکل صداوسیمای فارس: بیانیه ی گام دوم را هنرمندانه تبلیغ کنیم


  مدیر کل صدا و سیمای فارس از پایان آزمون مسابقه بیانیه گام دوم در صدا و سیمای فارس خبر داد .

این مسابقه که به صورت آزمون در دو مرحله ویژه همکاران و مدیران صدا و سیمای فارس طراحی شده بود در دو روز سه شنبه و چهارشنبه با حضور ۱۴۲ نفر از کارکنان این مرکز برگزار شد .

سهرابی در جمع مسئولان برگزارکننده این مسابقه با تاکید بر اهمیت بیانیه گام دوم از آن به عنوان دستورالعملی روشن برای پیمودن ایمن ادامه مسیر انقلاب یاد کرد و گفت: ماندگاری بند بند این بیانیه و میزان ماندگاری آن در ذهن مخاطب در گروه تبلیغ هنرمندانه آن توسط رسانه ها و صاحبان تریبون در هر پست، مقام و جایگاهی است .

مدیرکل صدا و سیمای استان فارس با اشاره به وظیفه خطیر رسانه ملی در پاسداشت ارزشهای جامعه و دستاوردهای چهل ساله انقلاب و همچنین تبیین و تبلیغ بیانیه گام دوم برای ادامه مسیر انقلاب افزود : برای تبیین و تبلیغ این موضوع مهم مانند هر موضوع مهم دیگری برای مخاطبان درک عمیق آن توسط برنامه سازان ضروری است بنابراین برگزاری مسابقه بیانیه گام دوم در صدا و سیمای فارس برای دست یابی به این هدف از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی توجه دیگر همکاران رسانه ای خود در سراسرکشور به این اقدام را خواستار شد و تاکید کرد : اگرخواستار تاثیرگذاری بالا و ماندگاری پیام تولید شده در ذهن مخاطب هستیم ابتدا باید از خود و همکاران خویش شروع کنیم که ذات نایافته از هستی بخش کی تواند که شود هستی بخش .

صدا و سیمای فارس برای برگزاری این آزمون مسابقه اقدام به طراحی سوال از بیانیه کرد به شکلی که سوالات برای هر گروه شرکت کننده با گروه دیگر متفاوت بود ، این تفاوت در سوالات ویژه مدیران با همکاران نیز در نظر گرفته شده است .

مدیرکل صدا و سیمای فارس استقبال بسیار خوب همکاران این مرکز از این مسابقه را معنا دار و شوق آفرین دانست و گفت این استقبال با شکوه ما را بر آن داشت تا بیش از گذشته به فعالیت های فرهنگی گسترده درون سازمانی بپردازیم .

مدیر کل صدا و سیمای فارس همچنین از اقدامات این مرکز در حوزه های سیما ، صدا ، خبر ، فضای مجازی ، موسیقی و پژوهش خبر داد و گفت: به زودی شاهد اقدامات رسانه ای جدیدی در این خصوص خواهیم بود که علاوه بر پخش از صدا و سیمای استان برای پخش به شبکه های ملی و بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ارسال می شود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای فارس ۶۰ نفر همکار خانم و ۸۲ نفر آقایان در این مسابقه شرکت کردند که آغاز بسیار خوبی است، جوایز برندگان این مسابقه با حضور مقامات استان اهداء می شود.

منابع در اختیار همکاران هنرمند و برنامه ساز صدا و سیما محتوای بیانیه گام دوم بود که پس از تکثیر در اختیار همکاران قرار گرفت و برخی از همکاران که موفق به حضور در مسابقه نشدند توفیق مطالعه عمیق این دستور العمل را یافتند .

گفتنی است بیانیه گام دوم دستور العمل جامعی در هفت سرفصل است که پس از برگزاری جشن های با شکوه چهلمین سال انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری تدوین و توجه به اجرایی شدن آن تاکید شد.
  1398/04/26
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.