صفحه اصلی> اخبار مراکز

برنامه‌سازی در شبکه مازندران مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب

برنامه‌سازی در شبکه مازندران مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب


  صداوسیمای مرکز مازندران بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، بر راهبردها، محورها و موضوعات برنامه‌سازی مبتني بر دانش تاكيد دارد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیرکل صداوسیمای مرکز مازندران، سه‌شنبه 25 تیرماه در نشست هم‌اندیشی با رؤسای دانشگاهها ومراکز تحقیقاتی استان گفت: این مرکز با انگاره‌سازی و تصویرپردازی مضامین و مفاهیم نهفته در این گفتمان، می تواند چارچوب معرفتی و فهم مشترکی بین افکار سطوح مختلف مخاطبان خود ترویج دهد. ابراهیمی، تعامل با نخبگان علمی را موجب تسریع در رسیدن به این هدف دانست و افزود: با تعیین مصادیق و موضوعات، برنامه‌سازی رسانه‌ای حاشیه‌رانی گفتمان‌های رسانه‌ای دشمنان و برجسته‌سازی گفتمان اسلامی می شود.

او نقش و جایگاه مرکز مازندران را به عنوان رسانه ای با برد جهانی، در عمق‌بخشی به گفتمان انقلاب اسلامی در بین مخاطبان محلی، ملی وفراملی موثر برشمرد.

جهانشاهی، رئیس بنیاد نخبگان مازندران، نیز دراین نشست افزود: 4 هزار و200 شرکت دانش‌بنیان کشور با درآمد 90 هزار میلیارد تومانی نیازمند بهبود محیط کسب‌وکار برای نقش‌آفرینی برجسته کسب و کارهای دانش بنیان و فناور در سپهر اقتصاد هستند.

جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در این نشست، به رفاه در دریافت خدمات بهداشتی با استقرار پرونده الکترونیک سلامت در مازندران اشاره کرد و همچنین خواستار برنامه سازی رسانه ای، برای آشنایی مردم با مفهوم و ویژگی‌های پرونده الکترونیک شد.

در این نشست نخبگان، پیشنهادهای موضوعی را برای تعامل با رسانه در زمینه برنامه سازی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب مطرح کردند.
  1398/04/26
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.