صفحه اصلی> اخبار مراکز

برترین های پژوهش در جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما

برترین های پژوهش در جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما


  برگزیدگان بخش پژوهش این جشنواره در آیینی با حضور علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در بخش پژوهش های بنیادی با موضوع فرهنگی، اکرام سماواتیان از همدان، خلیل باقری مشک آبادی از خراسان شمالی، روح الله محمدی اترگله از مازندران، شیما بر زردی از ایلام، مصطفی محمدصادقی از اصفهان حائز رتبه های برتر شدند.

در بخش پژوهش های بنیادی با موضوع اجتماعی، حمید رجایی از اصفهان، علی قربانی از آذربایجان شرقی، ام کلثوم دهقان از گلستان، زهره توکلی و محمد ملکیان میرزایی از مرکزی و مریم رزاقی از مازندران، برتر شدند.

در بخش پژوهش های بنیادی با موضوع اقتصادی، فریبا نورالله زاده از ایلام، اقبال خالدیان و امید کریمی از کردستان و علی عربی از خراسان جنوبی، برتر شدند.

در بخش پژوهش های بنیادی با موضوع امنیتی دفاعی، احمدعلی احمدپور از فارس و حمیدرضا کرکه آبادی از سمنان، برتر شدند.

در بخش پژوهش های بنیادی با موضوع معارفی، لطیف و خالق رئیسی جعفرآبادی از چارمحال و بختیاری، برتر شد.

در بخش منجر به تولید، حسن صمدی و علی عربی از خراسان جنوبی، مهتدی ناظمی و منصورعلی آبادیان از خراسان رضوی، بهنام رضاقلیزاده از زنجان، حائز رتبه برتر شدند.

در بخش پژوهش های برنامه های جیم و دال، زهرا بهروزی فر، هانیه پژمان و صادقی صادقی از خراسان جنوبی، نعمت اعظمی از خراسان رضوی ، جمشید دژم خوی از آذربایجان شرقی، عناوین برتر را کسب کردند.

عنوان برتر مقاله مراکز هم به محمدباقر سپهری از اردبیل رسید.

بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما با شعار «شبکه‌های استانی، توسعه پایدار ؛رونق تولید، » تا یکشنبه 27 مرداد به مدت سه روز به میزبانی استان خراسان شمالی ادامه دارد.
  1398/05/30
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.