صفحه اصلی> اخبار مراکز

دیدار ریاست دانشگاه رازی با مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه

دیدار ریاست دانشگاه رازی با مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه


  نشست دکتر محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا ریاست دانشگاه با مهندس افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای استان کرمانشاه، در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

در این نشست که، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، مشاور ریاست دانشگاه، معاون برنامه‌ریزی و نظارت صدا و سیما و سایر مسئولان ذی‌ربط حضور داشتند، پیرامون موضوعات و زمینه‌های همکاری فی ما بین بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این نشست، دکتر اعلمی‌آل‌آقا خواستار بازتاب و انعکاس ظرفیت‌های عظیم علمی دانشگاه رازی در صدا و سیمای استان و تعامل و ارتباط نزدیک با صدا و سیما جهت انعکاس دستاوردهای فضای آموزش عالی شد و بیان نمود: بازتاب پتانسیل‌ها و توانمندهای علمی دانشگاه رازی سبب ایجاد امید در جامعه می‌شود و جایگاه علم و عالم در این شهر در اذهان عمومی تداعی پیدا می‌کند.

ایشان توجه به فناوری و ارتباط دانشگاه با جامعه را رویکرد جدی دانشگاه رازی دانست و افزود: هر چقدر که ظرفیت‌های علمی و توانمندی‌های دانشگاه بازتاب رسانه‌ای داشته باشد شرایط بهتری هم در جامعه رقم خواهد خورد .

در ادامه مهندس افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای استان کرمانشاه اظهار داشت: دانشگاه رازی بحق ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالایی دارد که باید برای مردم تبیین و معرفی شود.

ایشان با استقبال از تعامل و همکاری هرچه‌ بیشتر با دانشگاه رازی افزود: تمام تولیدات ما در رسانه باید پیوست رسانه‌ای مبتنی بر پژوهش و کار علمی داشته باشد. ما باید از چهره‌های دانشگاهی در رسانه بهره ببریم زیرا چهره‌های دانشگاهی در میان مردم افرادی محبوب و فرهیخته و تاثیرگذار هستند.

  1398/05/26
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.