صفحه اصلی> اخبار مراکز

نقش اثر گذار صدا و سیما در کاهش آسیب های اجتماعی

نقش اثر گذار صدا و سیما در کاهش آسیب های اجتماعی


  دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: یکی از اثرگذارترین اقدامات برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر برنامه های صدا و سیماست.

بوشهر،دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت : یکی از اثرگذارترین اقدامات برای کاهش آسیب ها پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر برنامه های صدا و سیماست.

ترکمان منش افزود : مردم بر اساس اعتمادی که به رسانه ملی دارند مسائل و موضوعات مطرح شده را بهتر می توانند بپذیرند.

وی همچنین گفت : یکی از اولویت های ستاد مبارزه با مواد مخدر برنامه های فرهنگی ، پیشگیری و سپس درمان و حمایت اجتماعیست که سال گذشته جزء 6 استان برتر در کشور بودیم.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر هم گفت : برنامه های صدا و سیما قبل از تهیه و ضبط کارشناسی می شوند تا بتوانند گامی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی باشند.

سید حسین ناظر افزود : بر اساس امضاء تفاهم نامه میان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و صدا و سیما در روزهای آینده 32 برنامه تلویزیونی و 32 برنامه رادیویی با عنوان یاریگر از شبکه استانی پخش خواهد شد که مدت زمان هر برنامه 20 دقیقه می باشد.

وی موضوع این برنامه را پیشگیری اولیه از اعتیاد ، درمان ، صیانت از معتادین و خانواده و مبارزه با عرضه مواد مخدر عنوان کرد .
  1398/06/10
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.