صفحه اصلی> اخبار مراکز

دستاوردهای جشنواره بیست و دوم

دستاوردهای جشنواره بیست و دوم


  افزایش خودباوری مهمترین دستاورد جشنواره تولیدات مراکز استان های صدا وسیما، برنامه ریزی برای محرم پر شور در شبکه اترک

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی مدیر کل صداوسیمای خراسان شمالی در نشست خبری با اشاره به دستاوردهای جشنواره بیست و دوم تولیدات مراکز گفت : افزایش خودباوری بین کارکنان و مدیران شبکه اترک و مسئولان استان مهمترین دستاورد این جشنواره بود.

حمید قربانی جم تقویت تجهیزات فنی و ادارای این رسانه، تمرین اتحاد و انسجام ، برگزاری موفق جشنواره ای ملی، تبادل تجربه بین همکاران و هنرمندان و برنامه سازان ملی، اتصال دائمی ۱۰ نقطه شهر بجنورد به طول ۱۹۷ کیلومتر به فیبر نوری، تجهیز بیش از ۲۰ اتاق مجتمع ایثار، پخش ۳۴۰۰ دقیقه برنامه زنده تلویزیونی از شبکه های یک، دو، پنج، خبر، شما، افق، جام جم، سلامت و همه شبکه های استانی سیما و پخش ۳۱۵۰ دقیقه برنامه زنده استودیویی و ارتباط گزارشگر با رادیو های فرهنگ، جوان، ایران، نمایش و پیام از مهمترین دستاوردهای جشنواره بیست و دوم تولیدات مراکز صداوسیماست.

وی از افزایش پوشش دیجیتال به ۹۷ درصد در استان و کسب رتبه اول رادیو اترک در ارزیابی بهار مراکز استان ها هم خبر داد و گفت : صداوسیمای خراسان شمالی آماده میزبانی از جشنواره های ملی دیگر است.

حمید قربانی جم از برنامه ریزی برای برنامه سازی در محرم هم گفت: سعی داریم عظمت، نظم و اشعار پر محتوای عزاداران استان را در دورترین نقاط خراسان شمالی از شبکه های سراسری و شبکه استاتی پخش کنیم.

مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی گفت: ویژه برنامه های با نوای کاروان، اشک شوق، دلدادگان حسینی و پخش زنده مراسم شیرخوارگان حسینی، احلی من العسل و اجتماع عظیم عاشوراییان در سیمای اترک و ویژه برنامه های حسینیه ، اینجا کربلاست، نینوا، بر بال سخن، گلاب اشک در رادیو اترک در ایام محرم به روی آنتن می روند.
  1398/06/11
آرشیو اخبار پژوهشی
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.